Суркіс: Алієв - рекордсмен за штрафами в "Динамо"

Ігор Суркіс поділився своєю думкою щодо ситуації навколо півзахисника "Динамо" Олександра Алієва.

суркіс
Суркіс вірить в Алієва
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс поділився своєю думкою щодо ситуації навколо Олександра Алієва.

- Ігоре Михайловичу, Алієв, незважаючи на успішний виступ у молодіжному складі, часто не потрапляє навіть у заявку на матчі. Це наслідки його резонансного інтерв'ю?
- Скоріше, свідчення того, що гравець ще не набрав оптимальну форму. Саша і сам визнав це в одній з наших недавніх бесід. Інша річ, що гучна заява Алієва не минула безслідно – в тому числі і для його сімейного бюджету. Газзаєв встановив після приходу в "Динамо" гранично зрозумілу систему штрафів, передбачивши і санкції за некоректні інтерв'ю. Настільки ж чітко вибудована і система заохочень.

- У "Баварії" Філіп Лам, публічно розкритикувавши трансферну політику клубу, був оштрафований на 30 тисяч євро. Чи правда, що Алієву довелося розлучитися з такою ж сумою, але в доларах?
- Точно сказати не можу, оскільки рішення на цей рахунок приймав головний тренер. Але знаю, що Алієв не протестував – даючи інтерв'ю, він був у курсі того, на що йде. Саша в сьогоднішньому складі команди, мабуть, рекордсмен за штрафами, і те, що свого часу йому довелося внести найбільшу суму в клубній історії (близько 100 тисяч доларів) – загальновідомий факт.

Інша річ, що Алієв з тих пір змінився, став відповідально і професійно ставитися до своєї роботи. Думаю, його змінили одруження та народження дитини. Кілька років тому я висловлювався про нього не у лагідних тонах, але зараз готовий принести вибачення хлопцю.

- Отже, немає ніяких підстав для розмов про те, що в Алієва виник серйозний конфлікт з Газзаєвим, наслідком якого може стати перехід гравця в "Локомотив"?
- Конфлікту не було. І якщо Алієв зможе повернутися на рівень минулого сезону, то я здивуюся, якщо тренер не візьме це до уваги.

Читайте також:

Трансфер Алієва залежить від грошей "Російської залізниці"

Вукоєвич допоможе "Динамо" у матчі з "Шахтарем"

Заяєв: нинішні зірочки "Динамо" - ніхто у футболі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: