Суркіс дав Прем'єр-лізі 30 днів

Виконком ухвалив, що УПЛ і власники клубів повинні в 30-денний термін привести документацію в порядок і пройти процес перереєстрації УПЛ.

Виконком ФФУ прийняв рішення, що з юридичної точки зору позов ФК "Дніпро" до державного реєстратора з приводу помилок у Статуті української Прем’єр-Ліги є легітимним і він (позов) вказав на недоліки в діяльності організації. Виконком ухвалив, що УПЛ і власники клубів повинні в 30-денний термін привести документацію в порядок і пройти процес перереєстрації УПЛ у відповідності з чинним законодавством України.

Григорій Суркіс вважає, що дії "Дніпра" були емоційними і порушили футбольну етику. Однак, при цьому він заявив: "Відшмагати "Дніпро" батогом, як цього вимагають більшість клубів УПЛ, не вийде".

Суркіс вважає, що "Дніпро" подав позов правильно, не порушивши при цьому норм ФІФА і УЄФА, тому що позов подавався юридичною особою на Реєстратора і при цьому не були безпосередньо задіяні два футбольних суб'єкта.

Глава ФФУ розкритикував власників футбольних клубів за те, що вони не можуть знайти час для зустрічі між собою і вирішення всіх поточних проблем. При цьому Суркіс закликав сторони конфлікту не грузнути в судових розглядах, а просто внести необхідні зміни до Статуту УПЛ, щоб її організаційно-правова форма відповідала чинному законодавству України. Для внесення необхідних змін до Статуту та погодження їх з виконкомом ФФУ, Григорій Суркіс виділив УПЛ 30-денний термін.

ФФУ дала зрозуміти, що якщо УПЛ через місяць не впорається з поставленими завданнями, то існування Ліги виявиться під питанням, а права на проведення чемпіонату Федерація передасть іншій організації.

При цьому Суркіс підкреслив, що сама ФФУ не проводила і не буде проводити чемпіонат України з футболу.

Читайте також:

В українському футболі заборонені іноземні судді

Данілов не буде слухняним песиком у Коломойського і Суркіса

Гендиректор "Шахтаря": у футболі настає анархія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: