Суркіс: "Динамо" буде грати у пляжний футбол

Київське "Динамо" візьме участь у національних змаганнях з пляжного футболу.

Президент футбольного клубу "Динамо" Ігор Суркіс розповів, що київські футболісти візьмуть участь у турнірі з пляжного футболу.

- У ЗМІ пройшла інформація про підтримку футбольним клубом "Динамо" проекту Асоціації пляжного футболу України з організації змагань серед професійних футбольних клубів на піску?
- Пляжний футбол цікавий, яскравий і запальний вид футболу. При цьому у "Динамо" є досвід футболу на піску. Я Вам хочу сказати, що при Сьоміну і Пінколіні ми активно використовували пісок як елемент підготовки першої команди. Так само "Динамо" було учасником і переможцем турніру "Кубок Нової Хвилі" у 2007 році на запрошення Ігоря Крутого і ініціативи нашої української асоціації.

Мені подобається антураж навколо змагань, це справжнє шоу, яке створює настрій і заряджає позитивними емоціями. Вважаю ініціативу Асоціації пляжного футболу України про проведення в 2010 році змагань з пляжного футболу серед професійних футбольних клубів дуже привабливою і перспективною.

Як мені відомо, перший турнір відкриття сезону відбудеться саме в Києві, і це буде справжнє свято для киян і відпочиваючих. "Динамо" в проекті і ми будемо всіляко підтримувати його реалізацію.

- Організатори оголошують про проведення і першого національного Чемпіонату з футволей (футбол через волейбольну сітку), Ви не збираєтеся брати участь?
- Ні, Ви знаєте, я тільки від Вас сьогодні це почув, тому навряд чи особисто візьму участь (сміється). Треба потренуватися... Але я знаю, що футволей дуже популярний серед футболістів, тому запрошую замість себе динамівців всіх поколінь взяти в цьому турнірі участь, а для "інтересу" ми забезпечимо відповідну мотивацію.

Читайте також:

Скаути київського "Динамо" будуть шукати таланти в Африці

"Шахтар" перехопить у "Динамо" македонського захисника

Вукоєвич: "Динамо" стало втіленням моєї мрії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: