Суркіс: "Динамо" не потребує новобранців

Iгор Суркiс заявив, що "Динамо" не потребує поповнень у зимове міжсезоння.

Президент столичного "Динамо" Iгор Суркiс заявив, що його команда не потребує поповнень у зимове міжсезоння.

- Iгоре Михайловичу, чи правда, що на тренувальних зборах в Iзраїлi у "Динамо" почалася епідемія?
- Нi, це перебільшення. Насправді занедужав тільки Валерій Газзаєв, який пропустив кілька тренувань i знову взявся до роботи. Щодо футболiстiв, то всi вони здоровi. Лише Андрiй Шевченко отримав мiкротравму спини. Вiн поїхав на додатковi процедури до Мюнхена i вже повертається до табору.

- Яка ж причина травми Андрiя Шевченка?
- Вона не виникла внаслiдок необережного кроку чи зiткнення. Навiть метал старiє. Так само й органiзм Шевченка iнодi не витримує навантажень. Це нормальне явище. Головне, що нiчого страшного не сталося.

- Нинi на тренувальному зборi працюють хлопцi, якi давно пiдписали контракти з "Динамо". Чому взимку не було пiдсилень?
- Головний тренер команди Валерiй Газзаєв повiдомив, що хоче працювати саме з цими виконавцями. Новобранцiв тренер наразi не потребує. Ну i я цiлком згоден з Валерiєм Газзаєвим. Навiщо нам по свiтах шукати чужоземцiв, якщо маємо чимало своїх молодих талантiв? Ось, наприклад, воротар Денис Бойко показав чудову гру в "Оболонi". Ми маємо дати йому шанс, тому Бойко поїхав з командою в Iзраїль. Так само добре виступали Гармаш, Петров та Парцванiя.

- То в "Динамо" починається процес українiзацiї складу?
- Так, це правда. Iсторiя "Динамо" демонструє, що найбiльших успiхiв досягали саме мiсцевi вихованцi. Ми ж створили казковi умови для дiтей, i тепер настав час повiрити у вихованцiв нашої школи.

- Чи визнаєте, що дотеперiшнє засилля легiонерiв шкодило українському футболу?
- Так, визнаю. Але ж ми не могли обiйтися без легiонерiв, адже свої хлопцi не стукали у динамiвськi дверi. Тепер маємо десять чемпiонiв Європи серед юнiорiв. I вони повиннi отримати шанс, щоб довести, що не гiршi за тих, яких запрошують з-за кордону.

Недавно Ярмоленко та Кравець потрапили в основу, ранiше - Мiлевський i Алiєв. А перед тим таких талантiв не було. Тому-то ми і вдавалися до послуг iноземцiв.

Утiм, легiонери все одно гратимуть в "Динамо", але їх буде небагато. Ми шукатимемо таланти як за кордоном, так i в Українi. Повiрте, їх у нас багатенько. Ось Євген Хачерiдi зараз грає в "основi" збiрної України. Думаєте, вiн нам дiстався за безцiнь? Неправда. "Динамо" заплатило за нього пiвтора мiльйона доларiв.

- Скiльки всього нинi футболiстiв мають контракти з київським "Динамо"?
- Нинi в рiзних ешелонах за "Динамо" виступає близько 75 футболiстiв. Iще 15 наших гравцiв на правах оренди виступають в iнших клубах. Це число збiльшуватиметься, але хлопцi мають прийти з динамiвської школи.

- Виходить, що сьогоднi у таборi "Динамо" близько 90 професiйних виконавцiв. Чи правда, що найдорожче коштує Артем Мiлевський? Одне iз нiмецьких трансферних видань оцiнює його у двадцять мiльйонiв доларiв...
- Нi, я не можу ствердно вiдповiсти на це питання. Якби я знав, що за Мiлевського пропонують конкретну суму, то мiг би назвати його найдорожчим. Та Мiлевський зараз не продається. Тому не варто стрiляти пальцем у небо i вигадувати суми.

Читайте також:

"Динамо" виграло перший матч у 2010 році

"Динамо" і "Шахтар" увійшли в сотню найкращих команд світу всіх часів

"Динамо" вилетіло з Кубка Співдружності у чвертьфіналі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: