Суркіс: "Динамо" змінило емблему не для фарту

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що новий логотип – це бажання вболівальників.

Презентація нової емблеми Динамо
fcdynamo.kiev.ua
Шовковський, Сьомін і Суркіс презентують нову емблему "Динамо"
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс поділився ідею створення нової емблеми клубу та розповів усі нюанси процесу.

- Зміна емблеми клубу - справа непроста і клопітка, але ви все ж пішли на цей крок. Для чого?
- Так захотіли вболівальники. Останнім часом вони часто висловлювали бажання повернутися до колишнього логотипу, з яким пов'язані спогади про найяскравіші досягнення "Динамо" - завоювання Кубка кубків і Суперкубка європейського, перемоги в радянському чемпіонаті.

В принципі, протягом років емблема видозмінювалася, але такою не була ніколи. Мабуть, велінням часу після розпаду Союзу було укладання літери "Д" у синьо-жовті кольори, тепер же настав час повернутися до витоків - до славних колишніх часів.

- І до старих перемог?
- Я б не став говорити, що емблему ми вирішили змінити, як кажуть футбольні люди, на фарт. Справжня удача приходить до команди, якщо вона показує якісний футбол, готова фізично і психологічно. Тоді й без емблеми можна вигравати.

Перш ніж міняти логотип, я довго радився з ветеранами команди - вони говорили, що їхні перемоги у них самих асоціюються з літерою "Д" - незалежно від того, як вона оформлена з точки зору сучасного дизайну.

- Багато розмов було про те, що укладена в ромб буква "Д" - зареєстрована торгова марка московського "Динамо". З цієї точки зору новий логотип експертизу пройшов?
- Ми звернулися із запитом в торговельну палату. Власне, затримка з введенням нового логотипа і була пов'язана з необхідністю пройти всі дозвільні інстанції. Треба розуміти, що якщо ми законним шляхом не могли повернутися до ромбу і букви "Д", весь цей ребрендинг і не слід було затівати.

- Коли "Шахтар" змінював лого, це була революція зверху. А в "Динамо" виходить революція знизу?
- Я б не порівнював нашу ситуація з "Шахтарем", хоча ми не проти переймати все краще, що є у конкурента. Вболівальники ігнорували стару емблему. Може, треба було зробити це раніше, але ми були зайняті побудовою інфраструктури. Зараз ми вже можемо це зробити.

- Чому варіанти емблеми не були виставлені на голосування?
- Я вважав, що дизайнери оптимально зробили цю роботу, радився з ветеранами. Думаю, більшість уболівальників будуть задоволені.

Читайте також:

Рибка: "Шахтар" на порядок вище "Динамо" у всіх питаннях

Автором нової емблеми київського "Динамо" є дівчина

"Динамо" завершило австрійський збір на мажорній ноті

Нову емблему для "Динамо" малювали не автори гіпножаби

Новачок "Динамо" не зіграє проти "Металіста"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: