Суркіс доведе наявність договірних матчів у чемпіонаті України

Суркіс заявив, що ФФУ при потребі зможе довести наявність договірних матчів "певних команд" у цьому чемпіонаті.

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Григорій Суркіс заявив, що ФФУ при потребі зможе довести наявність договірних матчів "певних команд" у чемпіонаті України сезону 2009/2010.

Про це керівник федерації сказав під час виконкому ФФУ у Києві, 27 квітня.

"У наступному сезоні при зустрічі з власниками клубів ми поставимо одне запитання: а що на сьогоднішній день тільки адміністративний ресурс Суркіса тривожить власників клубів? А договірні матчі, які граються зокрема в цьому чемпіонаті певними командами? Що, цього ніхто не бачить? Щось я не чув в пресі ні про заангажованість, ні про розподіл очок", - сказав президент ФФУ.

"Повірте мені, якщо потрібно буде довести це, ми доведемо. Що це було раніше, і що сьогодні така ж точно практика коїться в українському футболі. Так, потрібно сьогодні доказову базу мати. Потрібно бачити все, що коїться в українському футболі останнім часом", - наголосив Суркіс.

"Ніхто сьогодні не каже, що коли в певному матчі хтось б'є по ногах захисника команди, а ніхто не каже, чому суддя цьому гравцю не показав картку, чи жовту, чи червону. Про це не йде мова", - підсумував Суркіс.

Читайте також:

Маркевич: прокуратура розібралася у справі "Металіста"

Колишній футболіст "Динамо" розповів про договірні матчі

"Металісту" таки загрожує дискваліфікація

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: