Суркіс готовий до діалогу з Прем'єр-лігою

Григорій Суркіс висловив свою точку зору стосовно нинішньої ситуації між Прем'єр-лігою та "клубами-бунтівниками".

Наприкінці минулого тижня президент української Прем'єр-ліги Віталій Данілов звернувся до голови ФФУ Григорія Суркіса з листом, в якому, з одного боку, повідомив про зустрічі власників 10 з 16 клубів ліги, який постановив провести загальні збори 24 вересня. А з іншого, звернув увагу на деструктивну, на його думку, позицію "Динамо", "Дніпр", "Металіста", "Арсеналу" та "Кривбасу", які не піднімають на своїх аренах прапор Прем'єр-ліги і не розміщують на футболках нашивки з її символікою.

Президент ФФУ Григорій Суркіс, ознайомившись з позицією керівництва Прем’єр-ліги, виклав свою точку зору на події.

"На Ваш лист відповідаю і як президент ФФУ, і як член виконкому УЄФА, і як людина, що дійсно роками будувала футбольну конструкцію країни. Тому ви абсолютно маєте рацію, стверджуючи, що для мене не є байдужим сьогодення і майбутнє. У зв'язку з цим щиро вітаю прагнення загальних зборів Прем'єр-ліги 24 вересня знайти взаєморозуміння і ліквідувати обставини, що призводять до розвитку конфлікту в об'єднанні клубів. Адже протягом довгого часу фахівці ФФУ чинили всіляке сприяння прискоренню процесу правової реабілітації статутних документів ліги.

Судячи з вашого листа, незрозумілі обставини досі заважають керівництву Прем'єр-ліги вести конструктивний діалог з підрозділами національної федерації, які всі свої відносини з суб'єктами футбольного життя країни розглядають виключно крізь призму статутних і регламентних норм ФІФА, УЄФА і ФФУ. Якщо я правильно зрозумів вашу ініціативу залучити мене в якості посередника для нормалізації діяльності ліги, то вона свідчить саме про готовність ліги до безумовного виконання чітко визначених функцій у загальній системі координат футбольної піраміди. Адже і в запропонованій вами іпостасі посередника я буду як і раніше, послідовно і принципово наполягати на приведенні у відповідність до норм чинного законодавства та футбольної конституції будь-яких договірних відносин між усіма зацікавленими сторонами.

При цьому федерація як і раніше не стане претендувати на права і повноваження незалежних органів футбольного правосуддя – контрольно-дисциплінарного й апеляційного комітетів, що є непорушним правилом для всього світового та європейського футбольного співтовариства, дисциплінованим членом якого є національна асоціація. Тієї ж логікою, у свою чергу, повинні керуватися і власники клубів, і персонал Прем'єр-ліги, який обслуговує їхні інтереси. Адже всі члени цього об'єднання, напевно, також прагнуть до впровадження принципів fair play для всього без винятку професійного середовища однодумців.

За даних обставин я відкритий до діалогу і готовий прийняти вашу пропозицію щодо посередництва в досягненні спільної мети на благо розвитку і зміцнення іміджу національного футболу", - резюмував Григорій Суркіс.

Читайте також:

Прем'єр-ліга загрожує "Металісту" та "Дніпру" позбавленням очок

Прем'єр-ліга. Всі результати 7-го туру

Прем'єр-ліга оштрафувала клуби на 100 000 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: