Суркіс: кампанія проти мене - це антиреклама Євро-2012

Григорій Суркіс прокоментував відеоролики "Суркіса у відставку", які транслюються на моніторах у київському метрополітені.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс називає антирекламою Євро-2012 і України розгорнуту кампанію за його відставку з поста президента ФФУ.

Відповідаючи на запитання, хто стоїть за цією кампанією і чи може вона досягти своїх цілей, Суркіс сказав: "Антиреклама або згадування Суркіса – це реклама Суркіса. Отже, я ще сьогодні живий, здоровий і когось цікавлю".

"Людська дурість не знає меж, так само, як технічний прогрес. І тому все питання полягає в тому, хто стоїть за сценою і смикає за нитки. Хто той клоун, який сьогодні намагається розхитати і без того складні часи в управлінні українським футболом не з погляду самого футболу, а з погляду на те, як хто бачить сьогодні динаміку розвитку цього виду спорту", – відзначив президент ФФУ.

"Хтось сьогодні обстоює динамічність підготовки до Євро-2012, підготовки інфраструктури, будівництво нових об`єктів, модернізацію, існуючу з погляду зобов'язань перед УЕФА, а також за проведення на необхідному рівні промоції як турніру УЕФА, так і нашої країни і приймаючих міст. От саме у цьому випадку ми маємо справу з антирекламою як країни, так і приймаючих міст, а не особисто Суркіса", – додав керівник українського футболу.

Нагадаємо, що відразу у кількох містах України з'явилася зовнішня реклама з гаслами за відставку Суркіса, а в київському метрополітені транслюються відеоролики подібного змісту.

Читайте також:

Топ-10 найбільш високооплачуваних футболістів чемпіонату України

Талісмани Євро-2012 від Femen: Бл*** і Бл***

Суркіс обрав для України Італію і Німеччину

Суркіс не пропонував Ліппі очолити збірну України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: