Суркіс офіційно заявив, що не продасть "Динамо"

Ігор Суркіс категорично заявив, що він не збирається йти з київського "Динамо".

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував різні припущення, як щодо кандидатур можливого тренера команди, так і про те, що він може залишити посаду президента клубу.

- Чи мають підстави чи публікації у ЗМІ щодо змін у керівництві "Динамо"?
- Зміни вже відбулися. Мною прийнято відставку головного тренера команди Валерія Газзаєва. Хочу, щоб усі зрозуміли мотиви цього рішення. Запрошуючи Валерія Газзаєва, я щиро сподівався, що цей висококваліфікований спеціаліст зможе підняти команду до рівня кращих клубів Європи. Для цього тренерові були створені всі умови як щодо його особистого контракту, так і щодо гравців, яких він хотів бачити в команді. На жаль, у нього не вийшло.

Я до останнього моменту вірив у Газзаєва і переконаний, що він справді прагнув побудувати нову команду. І тільки тоді, коли стало ясно, що цього не вдалося зробити, ми прийшли до думки, що йому краще піти.

- Чи не було це рішення дуже поспішним або занадто емоційним?
- Якби я піддався емоціям, то Газзаєв пішов би відразу після програшу "Аяксу" або відразу ж після нічиєї з БАТЕ. Рішення було прийнято тоді, коли стало остаточно зрозуміло, що подальшої перспективи співпраці у нас немає.

- У цю неділю пройшло повідомлення про те, що ви готові покинути свій пост президента "Динамо".
- Нічого подібного я нікому не говорив. Інтерв'ю у мене брали по телефону, коли я був у стані стресу після прикрої поразки від "Шерифа". Мої слова були вирвані з контексту і невірно інтерпретовані. Тому хочу офіційно заявити, що не збираюся нікуди йти.

Так, трапилася невдача, та були допущені помилки. Але хто, скажіть, не помиляється? Я вклав у "Динамо" окрім грошей частину свого життя, частину своєї душі. І буду і далі це робити. Пройде час, вляжуться пристрасті, помилки будуть проаналізовані, будуть зроблені висновки. У нас є команда - це показала гра з "Шахтарем". Головне - працювати у правильному напрямку.

- У пресі активно обговорюють кандидатури можливих тренерів "Динамо". Частіше за всіх називають імена Олега Блохіна і Леоніда Буряка, з якими ніби-то вже були проведені попередні переговори?
- Журналісти іноді не тільки виривають слова з контексту, а й пишуть те, чого не було. Я ніде не називав імені нового тренера. Кандидатури Блохіна і Буряка можуть бути розглянуті разом з багатьма іншими. Якщо мене запитають про інші тренерів я скажу те ж саме.

На сьогоднішній день обов'язки головного тренера виконує Олег Лужний. Він буде працювати до тих пір, поки не буде прийнято рішення.

- Яке саме?
- Ви розумієте, що рішення про призначення тренера "Динамо" за кілька днів або за кілька годин не приймається. У мене не було "запасних варіантів" під час роботи Валерія Газзаєва. Вважаю, що якби я тоді почав шукати тренера йому на заміну, це було б непорядно з мого боку. Тепер же у нас є час подумати, провести переговори з тими тренерами, які нам будуть цікаві.

Можливо, нічого й не доведеться міняти, якщо під керівництвом Олега Лужного команда буде грати так, як все від неї очікують.

Олег Лужний і Ігор Суркіс
fcdynamo.kiev.ua
Суркіс залишає Лужного тренером "Динамо"
- А якщо не буде?
- Сьогодні шанс є у всіх. І в наявних в "Динамо" футболістів, які можуть показати все, на що вони здатні, і у тренерів, які працюють з командою. Думаю, що вже найближчий час покаже, в якому напрямку нам рухатися. Але поспішати і приймати рішення під впливом емоцій ніхто не буде.

- А щодо вашої відставки з поста президента клубу?
- Ще раз повторюю, що ні про яку відставку я не говорив. Я говорив про те, що не знімаю з себе відповідальності за поразку від "Шерифа". Говорив про те, що вкладаю в клуб величезні гроші і буду це робити і далі. Команда немає в чому потреби, всі умови для підготовки є, всі контракти з гравцями та тренерами неухильно дотримуються.

Додам до цього, що в найближчих планах клубу створення нормальних умов для вболівальників. Як тільки буде готовий Олімпійський стадіон у Києві, і ми зможемо там грати, клуб приступить або до будівництва нового стадіону, якщо нам дадуть у Києві землю, або до реконструкції нинішньої динамівської арени.

Чому не зробили цього раніше? Тому що нам у Києві зараз ніде грати крім нинішнього стадіону. Якби було де, ми б вже приступили до будівництва нового клубного стадіону.

Попереджаючи наступне питання відразу скажу, що продавати "Динамо" я не збираюся. Також не збираюся здавати його комусь в оренду, просити у когось матеріальної допомоги тощо. Повірте, ми в клубі вирішимо свої проблеми, і нам не буде соромно перед нашими вболівальниками.

Гра з "Шахтарем" показала, що і в сьогоднішньому складі "Динамо" може грати гідно. А шляхи до поліпшення гри ми будемо шукати виважено, добре все обдумуючи, і не піддаючись емоціям.

Читайте також:

Лужний буде тренером "Динамо" до зими

Леоненко: у мене закінчились мішки, щоб скидати гравців "Динамо" з моста

Світовий рейтинг: "Шахтар" випереджає "Динамо" на 35 місць

Шевченко: "Динамо" грало на межі можливостей

"Шахтар" переміг "Динамо" у чемпіонаті України

Київське "Динамо" прирівняли до албанського і бендерського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: