Суркіс - про нового тренера збірної України

Григорій Суркіс запевнив, що на найближчому Виконкомі ФФУ буде названо ім'я головного тренера збірної України з футболу.

По завершенні міжнародного турніру Кубок Кіпру, в якому перемогла збірна України, президент ФФУ Григорій Суркіс розповів про те, коли ж збірна отримає головного тренера.

- Григорій Михайлович, прокоментуйте останні чутки в зв'язку про начебто призначення на пост головного тренера збірної України Олега Блохіна?
- Ви знаєте, про це дуже добре говорить сам Калитвинцев: як тільки команда збирається на черговий матч, постійно спливають ці чутки. Земля чутками повниться, але сьогодні команду вивів на матч саме Юрій Калитвинцев! Можливо, дійсно нам разом треба вирішувати, яким чином він може позбутися приставки "в.о." Але це не сьогодні! І навіть не завтра!

У мене не було жодної розмови з Олегом Блохіним і мені нічого додати до тієї ситуації, яка створюється навколо збірної України, як тільки вона збирається на збір. Чому ця новина не виникла місяцем раніше? Хтось піариться? Ну і нехай піариться! Сам Блохін сказав - розмови не було, і він говорить правду.

- Але чи є якийсь "дедлайн" щодо призначення повноцінного наставника збірної України?
- Безумовно, ми зробимо це, враховуючи голос кожного члена Виконкому ФФУ. Взяти ту ж ситуацію з чуток про Блохіна. Ніхто не говорив, що цей фахівець не може розглядатися як кандидатура, - він найкращий тренер в історії збірної України. Так що немає нічого дивного в тому, що варіант з призначенням Блохіна так активно обговорюють.

- А чи були переговори з Ліппі?
- Переговори з Ліппі або з іншими тренерами могли бути, але ми не приходили до згоди з жодним фахівцем. Не хочу заглядати вперед. У найближчі дні буде розмова з Калитвинцевим, а може ще й з іншими кандидатами.

- Наскільки результат і гра збірної України, продемонстровані на Cyprus Cup, вплинуть на позиції Юрія Калитвинцева?
- Я думаю і те, і інше вплинуть в рівній мірі. Симбіоз цих двох складових дасть нам поживу для роздумів, після чого Виконком вирішить, хто поведе збірну до Євро-2012.

Читайте також:

Калитвинцев не задоволений грою збірної України на Кіпрі

Григорій Суркіс - про перемогу збірної України на Cyprus Cup

Україна зазнала розгромної поразки від Росії

Саленко: гру збірної України важко назвати футболом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: