Суркіс розкрив таємницю контракту Мілевського

Президент "Динамо" вважає Артема Мілевського "хлопцем дорослим", який швидко звикає до хорошого - і на "Жигулі" вже не пересяде.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс розкрив подробиці підписання нового трирічного контракту з форвардом Артемом Мілевським.

"Відкрию невелику таємницю: ні на секунду не сумнівався, що підпишу з Мілевським контракт. З цього зробили якусь сенсацію, але, щиро кажучи, за ним не було жодної офіційної пропозиції. Все тільки на рівні чуток", - зізнався Суркіс.

Він розповів, що вирішив не тиснути на гравця і дав йому час подумати. Ця пауза закінчилася тим, що Мілевський підписав контракт.

"З огляду на той термін, що лишався, виходить три роки. Перед цим я поставив Артему питання: "Наскільки ти хочеш підписати контракт?". Він відповів, що на три роки. Сказав би два, було б два. Зрозумійте, він хлопець дорослий і він повинен бути в гармонії з внутрішнім світом", - наголосив Суркіс.

"Може він не відчуває в собі можливості грати в Динамо більше, ніж три роки. Навіщо ж мені брати на себе відповідальність, у тому числі і фінансову, і його в рабство обертати?", - запитав він.

На думку Суркіса, зараз Мілевський повинен "підтвердити реноме". Він відмовився назвати його нову зарплату, але зазначив, що вона "вища, ніж була". При цьому він зауважив, що Мілевський знає про штрафні санкції за неналежну футболісту поведінку (мається на увазі відома пристрасть Мілевського до клубів та гулянок).

"І якщо наприкінці місяця він не дорахується якоїсь суми в зарплаті, то я думаю, що в цьому віці це буде для нього болючіше. Раніше він, напевно, не усвідомлював цього. А зараз вже на машинах дорогих їздить - одну б'є, на іншу пересідає. А людина дуже швидко звикає до хорошого. Тобто на Жигулі він вже не пересяде", - констатував Суркіс.

Читайте також:

Мілевський: я обіцяю, "Динамо" вийде з групи у Лізі Європи

Артем Мілевський розважився з п'ятьма дівчатами

Мілевський вимагав в "Динамо" 2 мільйони євро на рік

"Динамо" підписало з Мілевським новий контракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: