Суркіс розпустив ХІІ Конгрес ФФУ

Після тригодинного засідання президент ФФУ Григорій Суркіс подякував присутнім за витрачений час і закрив засідання Конгресу.

XII Конгрес Федерації футболу України у середу, 15 грудня, так і не відбувся.

Після тригодинного засідання президент ФФУ Григорій Суркіс піднявся зі свого місця, подякував за витрачений час і закрив засідання Конгресу.

Справа в тому, що делегатам обласних футбольних федерацій не вдалося затвердити порядок денний. Зі 143 делегатів 63 проголосували проти встановленого порядку, а 49 - за.

Далі відбулося відкрите голосування за те, чи варто за допомогою таємного голосування проводити засідання Конгресу згідно затвердженого порядку денного. 75 осіб проголосували проти.

Насамкінець слово взяв представник УЄФА Франтішек Лаурінец, який висловив позицію європейського футбольного союзу, який офіційний підтримує Суркіса: "Якщо б не Григорій Михайлович, то не знаю, чи віддали б Євро Україні..."

Наступне засідання відбудеться через 90 днів, і ось там вже, цілком можливо, буде поставлено питання про недовіру Григорію Суркісу.

Нагадаємо, що футбольна опозиція в особі віце-президента ФФУ Сергія Стороженка і президента Прем'єр-ліги Віталія Данілова вимагала в супереч регламенту ФФУ поставити на порядок денний Конгресу питання про довіру Суркісу.

Читайте також:

Суркіс: у мене вистачить сили волі терпіти хамство

Данілов вимагає від Суркіса заяву про відставку

Президент Прем'єр-ліги зриває Конгрес ФФУ

Опозиції поки не вдалося зняти Суркіса з футбольного престолу

Збірна України завершила 2010 рік на 34-му місці

В Будинку футболу Розпочався ХІІ Конгрес ФФУ

Суркіс: кампанія проти мене - це антиреклама Євро-2012

Ярославський: в "Динамо" вкладав весь Радянський Союз. І де воно тепер?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: