Суркіс: Сьомін підніме гру "Динамо" на новий рівень

Ігор Суркіс заявив, що Юрій Сьомін дійсно де-факто є новим головним тренером команди.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що Юрій Сьомін дійсно де-факто є новим головним тренером "Динамо". Про це Суркіс розповів у інтерв'ю "Профутболу".

"Я завжди був відкритий до преси і ніколи не робив з нічого сенсації. Зараз я дійсно перебуваю на переговорах з Юрієм Сьоміним, вони вийшли на завершальну стадію. Залишилося домовитися про формальності. Думаю, що 23-го числа ми підпишемо з ним контракт, а на наступний день я його представлю громадськості на спеціальній прес-конференції. Цьому може перешкодити тільки якийсь форс-мажор.

Чи правильно, що "Динамо" очолить Сьомін? Знаєте, у футболі якщо є результат, то все правильно. Поки ж завдання Сьоміна - налагодити гру таким чином, щоб боротьба за перше місце велася з першої і до останньої хвилини, щоб ситуацій, коли має місце такий відрив, як сьогодні в чемпіонаті України, не відбувалося.

Втім, руки ми не опустили - будемо продовжувати боротися за чемпіонство в поточному сезоні. Само собою, необхідно і в Європі продемонструвати якісний футбол і вирішення максимального завдання.

Нарешті, ми продовжуємо грати в Кубі Україні, і наша мета в цьому турнірі - виграти трофей.

Але в той же час я розумію, що чудес не буває, і що Юрій Павлович - не чарівник. Для того, щоб налагодити гру команди, йому потрібен буде час, і нам доведеться трошки потерпіти. Але в його кваліфікації я не сумніваюся і вірю в те, що він підніме гру команди на новий, якісний рівень", - розповів Суркіс.

Читайте також:

Алієв: зроблю все можливе, щоб повернутися в "Динамо"

Мілевський: без Алієва в "Динамо" нікому бити штрафні

Сьомін: ще рано говорити про "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: