Суркіс спростував інформацію про преміальні за перемогу на Євро-2009

Футболісти збірної Україні отримають преміальні, але їх розмір визначається Юрієм Калитвинцевим.

Після історичної перемоги юнацької збірної України на чемпіонаті Європи серед 19-річних у пресі з’явилася інформація щодо розміру преміальних для гравців та тренерів нашої команди − у розмірі по 50 тисяч доларів на кожного.

Як виявилось, футболісти збірної Україні і дійсно отримають преміальні, але їх розмір визначається головним тренером збірної України Юрієм Калитвинцевим. Цю інформацію підтвердив президент ФФУ Григорій Суркіс.

"Фраза про преміальні була вирвана з контексту мого інтерв'ю, даного після матчу з англійцями, − зазначив Суркіс. − Система преміальних була відома хлопцям ще до початку турніру.

Вихід із групи сприймався нами як обов'язкова умова успішного виступу команди-господаря змагань. За вихід у фінал Євро-2009 і перемогу в ньому федерація пропонувала по 250 тисяч за кожне з цих досягнень.

Тож, вигравши для України перший комплект золотих нагород, команда власним потом та кров’ю заробила ці півмільйона, які, зрозуміло, невдовзі будуть виплачені.

В розподіл даної суми ні президент ФФУ, ні хтось інший, окрім головного тренера збірної, втручатися не стане. Тільки йому вирішувати, хто саме і на яку винагороду заслуговує", - підсумував Григорій Михайлович.

Читайте також:

Ігор Суркіс: підвищимо зарплати переможцям Євро-2009

Тимошенко шаленіє від щастя за збірну України

Збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: