Суркіс: суд законно ліквідував Прем'єр-лігу

Президент ФФУ наполягає на тому, що вихід можна знайти з будь-якої ситуації.

У минулі вихідні матч за Суперкубок України зібрав у Сумах всіх керівників українського футболу.

Президент ФФУ Григорій Суркіс та президент Прем'єр-ліги Віталій Данілов, сіяючи усмішками, разом проводили нагородження "Динамо", яке здобуло трофей. Однак навіть на святі головним керівникам вітчизняного футболу не дали забути про насущні проблеми.

Дуже всіх хвилює, що ж буде з Прем'єр-лігою, яку, нагадаємо, суд оголосив поза законом і постановив її ліквідувати. Тепер УПЛ і ФФУ шукають вихід із ситуації, що склалася.

Президент ФФУ наполягає на тому, що вихід можна знайти з будь-якої ситуації, але тільки в тому випадку, якщо між Федерацією футболу та Прем'єр-лігою наступить розуміння.

"Нам потрібно спрацювати так, щоб між усіма суб'єктами футболу в Україні був присутній "респект", як говорять по-англійськи, тобто повага, - почав розмову Григорій Суркіс. - Зараз вся країна працює над тим, щоб готуватися до проведення Євро-2012, і, повірте, сварки, які зараз панують в українському футбольному державі, не зміцнюють довіру УЄФА до нас. Тому, я думаю, якщо є свідомість, якщо присутні здоровий глузд і логіка, потрібно зробити все для того, щоб вирішити проблему найближчим часом. І ніяких перепон національна федерація футболу не чинитиме проведенню під егідою Прем'єр-ліги чемпіонату країни".

Як розповів Григорій Михайлович, вся проблема ПЛ полягає в тому, що рік тому вона була зареєстрована як "громадсько-комерційне підприємство", а такої організаційно-правової форми в Україні більше не існує.

"Суд задовольнив позов, і суд це зробив правильно, - додав Суркіс, - тому що таке формування, як "громадсько-комерційне підприємство", не має місця в національному законодавстві. Суд каже, що Прем'єр-ліга була зареєстрована незаконно. Тепер ФФУ провела діалог з дирекцією Прем'єр-ліги, і її генеральний директор взяв на себе зобов'язання у 30-денний термін, так би мовити, "підправити зачіску", тобто "причесати" УПЛ до чинного українського законодавства. Не бачу в цьому нічого складного. Я не думаю, що потрібно сьогодні якимось чином нагнітати ситуацію".

Крім того, Григорій Суркіс запевнив, що, незважаючи на те що цілий рік Прем'єр-ліга існувала "поза законом", це не скасує всіх підсумків минулого чемпіонату країни і "перегравати" його заново ніхто не буде.

"Хтось просто запустив таку "качку", - сказав президент ФФУ. - Але це абсурд, який я навіть не хочу коментувати".

Вторить Суркісу і президент Прем'єр-ліги Віталій Данілов, який запевнив, що, незважаючи на судові розгляди, новий чемпіонат країни розпочнеться вчасно.

"Я думаю, що всі проблеми вирішаться, - вважає Данілов. - Федерація футболу на виконкомі порадила власникам клубів зібратися разом протягом 30 днів для того, щоб вирішити проблеми, що пов'язані з позовною заявою пана Коломойського. Але поки ми не отримаємо позовну заяву, ми не можемо знати предмет нашого зібрання. Коли ж заява буде у нас, зможемо подати апеляцію – це чітко дало зрозуміти ФФУ. Новий чемпіонат країни розпочнеться вчасно, 17 числа, не переживайте, все буде в порядку".

Читайте також:

Данілов: хочемо отримати чітку позицію ФФУ щодо дій ФК "Дніпро"

В українському футболі заборонені іноземні судді

Суркіс дав Прем'єр-лізі 30 днів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: