Суркіс: треба менше працювати язиками

Григорій Суркіс вважає, що слова Платіні відображають відчутний прогрес України у підготовці до Євро-2012.

Президент ФФУ Григорій Суркіс вважає, що поширювана інформація про компліментарні висловлювання Мішеля Платіні на адресу української сторони у зв’язку з відчутним прогресом на шляху до виконання зобов’язань у рамках проекту Євро-2012, є достатньо повною і цілком об’єктивною.

"Президент УЄФА висловився чітко і зрозуміло. Я не бачу потреби намагатися щось прочитати ще між рядків, − зазначив Григорій Суркіс. − Давайте навчимося сприймати позитивні для нас сигнали з оригінальним, а не кимось відредагованим змістом".

Водночас керівник приймаючої турнір асоціації звернув увагу представників ЗМІ на той факт, що перехід від критичного червоного до жовтого сектору ще не означає остаточного досягнення безпечного для нас рівня готовності. Тому час, що залишився до контрольної дати 30 листопада, має бути використаний не задля самомилування перед телекамерами деяких говірких чиновників, а на "підтягування хвостів" на ключових напрямках роботи.

"Я вже говорив про те, що декому треба менше працювати язиками, а натомість відповідальніше ставитися до реалізації конкретних вимог УЄФА, кінцеві результати виконання яких будуть розглянуті 10-11 грудня під час засідання Виконкому Європейського союзу футбольних асоціацій у Португалії. Лише там, на Мадейрі, буде зрозуміло, чи зможе Україна реально перейти до зеленої зони готовності і разом з Польщею на паритетних засадах у форматі 4+4 гідно продовжити підготовку до турніру", − підкреслив Григорій Суркіс.

Читайте також:

У 2010 році буде виділено 12,3 мільярдів гривень на Євро-2012

Ющенко вдруге заборонив фінансувати Євро-2012

Платіні: в Україні нізвідки з'явилися необхідні готелі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: