Суркіс: ціна Алієва - 10 мільйонів євро

Ігор Суркіс заявив, що клубу, який бажає придбати Алієва, доведеться викласти 10 мільйонів євро.

ігор суркіс
Ігор Суркіс не хоче продавати Алієва
Президент "Динамо" Ігор Суркіс розповів, що Олександр Алієв на сьогодні залишається футболістом "Динамо" і може перейти в іншу команду не менше, ніж за 10 мільйонів євро.

- Точно знаю, що Сьомін хотів би бачити Алієва у своїй команді, але міркувати про будь-який трансфер я звик не раніше отримання реальної пропозиції.

- Якщо вона надійде, ви готові розлучитися з Алієвим?
- Це буде залежати, по-перше, від рішення головного тренера, який останнім часом не знаходить Алієву місця в складі, а по-друге, від умов, які "Локомотив" або будь-який інший клуб будуть готові запропонувати нам і самому футболістові.

- Ви свого часу досить жорстко критикували Алієва за недбалість і порушення режиму.
- Усе це в минулому. Хлопець змінився настільки, що я навіть публічно перед ним вибачився. Алієв став справжнім професіоналом, і якщо він все ж таки залишиться в Києві, то напевно доведе головному тренеру, що заслуговує права грати в "Динамо".

- Чому все ж гравець, без якого рік тому неможливо було уявити "Динамо", перестав виходити на поле?
- Усе почалося з того, що в матчі за Суперкубок України Алієв на рівному місці отримав серйозну травму. До складу спробував повернутися ще до того, як остаточно відновився. Але чудес у футболі не буває: фундамент фізичної форми необхідно закладати поступово. Ми з Сашком розмовляли на цю тему, і він погодився зі мною: грати на тому рівні, який від нього чекає Газзаєв, Алієв поки що не готовий.

- Тим не менше на емоціях Алієв через пресу поставив чітке питання: або випускайте на поле, або відпустіть в іншу команду. Правда, що за таку відвертість він заплатив близько 30 тисяч доларів штрафу?
- Думаю, названа сума близька до істини. З приходом Газзаєва система штрафів у нас змінилася у бік збільшення, але часу на докладне вивчення її у мене не було.

- А суму, за яку "Динамо" готове відпустити Алієва, можете назвати?
- 10 мільйонів євро.

Читайте також:

Шевченко: в Києві все повернулося на круги своя

"Динамо" продало Кравченка у "Дніпро"

Суркіс: взимку треба почистити склад "Динамо"

"Динамо" відправило Діакате у "Сент-Етьєн"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: