Суркіс: У Данілова руки короткі, щоб зняти "Динамо"

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс розповів, чому він проігнорував вибори керівника Прем'єр-ліги.

- Ігоре Михайловичу, як ви оціните рішення президентів клубів Прем'єр ліги обрати головою організації Віталія Данілова?
- Мене там не було, тому й коментувати нічого не можу.

- Чому ж ви проігнорували зібрання?
- Звик виконувати домовленості, тому і проігнорував. Ми домовлялися, що на цих зборах будуть всі власники клубів. Я на сто відсотків знав, що не всі власники зможуть приїхати і брати участь у виборах президента Прем'єр ліги. А посилати свого представника, який би мені телефонував і запитував голосувати чи не голосувати за того чи іншого кандидата, я не хотів.

Повторюю, треба виконувати домовленості. Раз ми домовилися зібрати всіх власників, значить так треба зробити. Це людська домовленість, а юридичну складову я коментувати не буду. Спочатку треба вивчити питання, подивитися документи. Вибрали Віталія Данілова, ну що ж... Якщо пам'ятаєте, в свій час я рекомендував Данілова на посаду тимчасово виконуючого обов'язки керівника Прем'єр-ліги. Зараз все вийшло навпаки. Я звик жити за домовленостями, а не емоціями чи якимись своїми амбіціями.

Що буде далі? Життя підкаже, подивимося, як будуть розвиватися події далі. Я в свій час був проти зміни вивіски ПФЛ. Тоді не бачив, в чому буде виражатися фінансова складова, що це нам дасть. За рік нічого не змінилося, тільки внески в кілька разів зросли. Я ще не бачив фінансовий звіт про діяльність за минулий сезон Прем'єр-ліги. А легітимність обрання президента Прем'єр-ліги мені б не хотілося б коментувати.

Сьогодні я на відпочинку і задоволений, що не поїхав в Київ. Тому що там би зустрів людей, які не є власниками. Я б цього не зрозумів, оскільки звик виконувати домовленості. Не можу зрозуміти людей, які всупереч домовленостям послали своїх представників.

- Як взагалі оціните кандидатуру Віталія Данілова на пост президента Прем'єр ліги?
- Зараз рано його оцінювати, зробимо це пізніше. Мене ж сьогодні більше всього цікавить, як Прем'єр-ліга збирається заробляти. Треба зменшити фінансове навантаження на клуби. Маю на увазі не "Динамо" чи "Шахтар", а клуби, яким сьогодні дійсно важко. Подивимося, вийде чи ні. Треба організувати телевізійний пул, заробляти на трансляціях хоча б як в Росії. Якщо вдасться Данілову це все зробити, честь йому і хвала, будемо всі йому аплодувати. Ніхто не відмовиться від президента, який нам допоможе заробляти гроші.

- Ви відмовилися передавати Прем'єр-лізі права на трансляції домашніх матчів "Динамо". У відповідь кілька днів тому Данілов пригрозив вашого клубу виключенням з Прем'єр-ліги...
- У Данілова руки короткі, не допустити Динамо" до змагань. Можете так і написати. Права на трансляції належать клубу, а я власник "Динамо" на 98,8 відсотків. Права я передам Прем'єр-лізі лише в одному випадку – коли мені на стіл покладуть фінансову складову. Так, як робиться в Кубку УЄФА, Лізі чемпіонів. Я повинен побачити, що мені вигідніше віддати права на трансляції матчів своєї команді Прем'єр-лізі, а не продавати їх самостійно.

Ось у Лізі чемпіонів і Кубку УЄФА все робиться прозоро. Я знаю, що я туди потрапив і можу заробити певну суму, знаю, скільки отримаю за кожен матч. Коли мені представники Прем'єр-ліги такий папір покладуть на стіл, тоді я погоджусь. Думаю, Данілов зробив таку заяву в запалі передвиборної гонки. Він трішки заговорився. Я б, на його місці, був акуратним у висловлюваннях. Запевняю вас, силою у нього нічого не вийде відібрати. Тільки шляхом переговорів. Мене лякати не треба, я ляканий.

- Данілов аргументує свою позицію пунктом в регламенті, який зобов'язує клуби віддавати права на трансляції своїх матчів Прем'єр лізі...
- Зобов'язує за умови присутності фінансової складової. А так виходить, що я повинен передати права і ще доплатити... Уявіть собі, до вас приходять додому і забирають меблі. Ви скажете, ну добре, вони старі, забирайте. А вас ще попросять доплатити. Це ж не нормально... Я ж не заперечую передати права на трансляції Прем'єр-лізі, але повинна бути при цьому фінансова логіка. А на сьогодні, я можу дорожче продати права на трансляції, ніж це зробить Прем'єр-ліга. Так чому я повинен щось робити собі в збиток?

Читайте також:

Віталій Данілов - президент Прем'єр-ліги

Рабинович: я легітимний президент Прем'єр-ліги

Коломойський: вимагаємо ліквідувати Прем'єр-лігу

ФК "Дніпро" подав в суд на Прем'єр-лігу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: