Суркіс: Україна отримала останнє попередження від УЄФА

Президент ФФУ впевнений, що цього разу українські міста дослухаються до УЄФА і виконають всі вимоги до своєї підготовки.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс закликав міста-претенденти на проведення матчів Євро-2012 до 30 листопада виконати всі зобов`язання перед УЄФА щодо підготовки до чемпіонату.

Про це він заявив у Донецьку.

"Я думаю, що ми втратили багато часу, безумовно, але тільки зараз, тільки за рахунок концентрації, консолідації зусиль, передусім людських, передусім, зусиль центральної влади та місцевої, регіональних об`єднань еліт і фінансових важелів, людських, я упевнений, ми зуміємо виконати всі ті зобов`язання і гарантії, які ми давали УЄФА", - сказав керівник українського футболу.

Він нагадав, що у травні на засіданні Виконкому УЄФА в Бухаресті йому довелося переконувати інспекторів у тому, що Україна зможе підготуватися до Євро-2012.

"Відверто скажу вам, що мені вдалося це зробити в травні на засіданні Виконкому УЄФА і, ймовірно, востаннє, тому що довіра високого журі УЄФА, моїх колег – членів Виконкому, безумовно, не безкінечна, - пояснив Суркіс.

"Вони нам дали останнє попередження (вирішити питання організації Євро-2012 до 30 листопада 2009 року), і до 30 листопада, я переконаний, що, отримавши певну матрицю, за якою ми повинні рухатися, до цього терміну ми впораємося з усім не тільки на папері, а й у реальному житті, будучи при цьому реалістами та прагматиками".

Суркіс додав, що особисто він "усіма силами, усіма своїми можливостями, як і раніше, захищатиме статус і паритетність проведення цих змагань в Україні".

"Я собі не уявляю, як країна розвиватиметься далі, якщо не буде дотримана паритетність у турнірі, тобто дзеркальне подання 4 на 4 (по 4 міста від Польщі та України, що приймають чемпіонат), або якщо взагалі наша країна не зуміє виконати свої зобов`язання перед УЄФА й не отримає фінальний матч. Тобто ми беремо по максимуму, мінімум мене особисто не влаштовує", - додав президент ФФУ.

Нагадаємо, у травні УЄФА вирішила. що матчі Євро-2012 точно відбудуться в Києві. Крім того, претендентами на проведення чемпіонату залишаються Донецьк, Львів і   Харків. Також поки під сумнівом проведеня фінального матчу в українській столиці.

Дніпропетровськ і Одесу керівники європейського футболу залишили без Євро-2012. Керівники цих міст назвали такий вибір несправедливим, звинуватили в цьому УЄФА та керівництво українського футболу і постійно заявляють про свої претензії на матчі єврочемпіонату.

Читайте також:

В Україні створено новий керівний орган Євро-2012

Гостей Євро-2012 поселять в гуртожитках і селах

Суркіс просить Ющенка заспокоїти Одесу та Дніпропетровськ

Дніпропетровськ не буде платити податки, якщо йому не дадуть Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: