Суркіс: в "Динамо" ніколи не викидали людей на вулицю

Ігор Суркіс допоможе хорвату Горану Саблічу отримати ігрову практику в "Динамо".

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував слова захисника киян Горана Сабліча про те, що керманич "Динамо" Валерій Газзаєв заборонив футболістові з'являтися на клубній базі.

- Про те, що Сабліч Газзаєву не потрібен, тренер сказав мені на початку сезону. Тоді ж я порадив Горану шукати новий клуб. На початку січня, коли стало ясно, що тренер не розраховує на нього і на зборі в Кеісаріі, Сабліч прийшов до мене і запитав, чи може тренуватися у Хорватії. Відповів позитивно, і з тих пір він зустрічей зі мною не шукав. А у вівторок подзвонив, попросив прийняти його. У середу зустрінемося, поговоримо.

- Саблич вважає вас останньою інстанцією, здатною знайти вихід з проблемної ситуації. Так і каже: Суркіс - порядна людина, на нього одна надія.
- Моя порядність у чому полягає: раз у футболіста контракт ще на півтора року, то умови угоди я як президент клубу маю виконувати до останньої дрібниці. Але в компетенцію Газзаєва втручатися не мау права: якщо він не бачить Саблічу місця в складі, виходить, той може грати за "Динамо-2" або дубль, поки не знайде новий клуб.

- Хорват і не відмовляється. Навпаки, вважає, що будь-яка ігрова практика йому буде корисна. Але на базу його, мовляв, не пускають, тренуватися в Конча-Заспі не дають...
- Не може такого бути. Газзаєв йому особисто заборонив приїжджати?

- Сабліч стверджує, що йому це передали через дівчат на рецепції.
- Напевно, Горан щось неправильно зрозумів. Або йому неправильно інтерпретували позицію тренера. У будь-якому випадку, вважаю Сабліча високопрофесійною і порядною людиною, яка принесла нашому клубу багато користі. Можливість грати за другий склад або дубль ми йому обов'язково надамо. У долі гравця неодмінно візьму активну участь: в "Динамо" ніколи не викидали людей на вулицю, і Сабліч чудово це знає.

Читайте також:

"Динамо" продало українця в Росію

"Динамо" займає 57 місце у світовому рейтингу

Нападник київського "Динамо" перейшов у "Арсенал"

Даніло: в "Динамо" мене чекають титули і трофеї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: