Суркіс: я не бачу українців, здатних підсилити "Динамо"

Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував тему ліміту на легіонерів в чемпіонаті України.

Після підписання контракту з аргентинським півзахисником Факундо Бертольо президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував тему ліміту на легіонерів в чемпіонаті України.

- Відомо, що на найближчому Виконкомі ФФУ швидше за все буде прийнято рішення про обмеження кількості легіонерів на футбольному полі до шести чоловік в одній команді. У зв'язку з цим як ви можете прокоментувати покупку клубом ще одного легіонера?
- Я сподіваюся, що у ФФУ знаходяться футбольні люди. Той же Мирон Маркевич, наставник національної збірної, висловився про те, що штучне обмеження кількості легіонерів на полі на сьогоднішній день ні до чого. Якщо легіонер сильніший за українських футболістів, то чому він не повинен грати? Нехай наші хлопці в 20 років доводять, що вони ні в чому не поступаються легіонерам.

В іншому випадку ми почнемо забирати наших футболістів з оренди, так само буде робити "Шахтар", посадимо їх на лаву, а вони будуть вже незатребуваними.

Тому я сподіваюся, що Виконком прийме мудре рішення і залишить ліміт таким, який він є. Втім, ніякого скандалу з цього приводу ніхто не робитиме, оскільки ми були заздалегідь попереджені про підсилення ліміту. Єдине, що ми можемо робити, - це просити про те, щоб нас почули, і на благо клубного футболу пішли нам назустріч.

- Є думка, що українські футболісти не слабкіші за легіонерів, а жорсткість ліміту в чемпіонаті дозволить клубам позбутися від іноземців середнього класу і залишити дійсно найсильніших...
- На сьогоднішній день я не бачу вітчизняних футболістів, здатних посилити "Динамо". Що б ми не говорили сьогодні, це ні до чого не приведе. Хтось вважає, що треба зменшувати кількість легіонерів, інші вважають по-іншому. Але якщо команда не дасть результат, невдачу легко буде списати на обмеження в придбанні хороших висококласних футболістів

Цілком можливо, у нас ще буде кілька придбань, і це будуть не українські футболісти. Ми ставимо перед собою амбітну мету, якою є попадання в Лігу чемпіонів. У нас є така можливість, незважаючи на те, що ми провалили чемпіонат. Тому я хотів би попросити, щоб Виконком все ж таки пішов нам назустріч, і протягом найближчих двох-трьох років цю тему не піднімав.

- Все ж таки, якщо Виконком підсилить ліміт до шести легіонерів, ви позбудетеся когось із футболістів?
- Ми в жодному разі не заперечуємо проти продажу своїх футболістів. Але позбутися будь-кого ми не можемо, оскільки у гравців є чинні контракти. Я ж повинен виконувати умови контракту. По-іншому я не можу вести себе. Якщо ж є зацікавленість футболістами нашої команди, ми завжди відкриті для переговорів.

Читайте також:

Бертольо: Марадона дуже радий, що я перейшов в "Динамо"

Суркіс: в "Динамо" з'явилася справжня "зірочка"

Суркіс: оборона і фланги "Динамо" укомплектовані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: