Суркіс застеріг футбольну опозицію України

Григорій Суркіс виступив з зявою, в якій розкритикував бездіяльність Прем'єр-ліги щодо злісних порушень футбольної опозиції.

15 листопада відбулося засідання Виконавчого комітету ФФУ, на якому було затверджено проект змін та доповнень до Дисциплінарних правила національної федерації.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс виступив з зявою, в якій розкритикував бездіяльність Прем'єр-ліги щодо безпрецедентних за своїм цинізмом витівок представників ФК "Карпати" та ФК "Металіст".

"Аналізуючи останні тенденції в житті футбольного співтовариства країни, ФФУ не може не звертати уваги на появу деяких небезпечних аномалій, які несумісні з поняттям Respect, як складового принципу Fair Play, закріпленого Кодексом етики ФІФА. Злісні порушники футбольних законів не відчувають належної протидії з боку тих органів, які зобов'язані дотримуватися цих цінностей і безкомпромісно реагувати на будь-які відхилення від встановлених ФІФА та УЄФА стандартів.

У першу чергу УПЛ та ПФЛ повинні взяти на себе функції суворих вихователів і привести до тями тих суб'єктів, хто втратив орієнтацію в правовому полі, переступивши всі можливі межі дозволеного. Не розумію, чому, наприклад, до цих пір мовчать офіційні особи Прем'єр-ліги щодо безпрецедентних за своїм цинізмом витівок представників ФК "Карпати" та ФК "Металіст" у зв'язку з рішеннями КДК та АК про договірний матч.

Адже на рівні їх компетенції спочатку можна було спокійно запобігти і явним провокаціям, і вакханалії вседозволеності в діях і висловлюваннях, що ображають не лише органи футбольного правосуддя, але і ФФУ в цілому. У зв'язку з цим напрошується логічний висновок: або керівництво Прем'єр-ліги недостатньо глибоко володіє знаннями про те, як потрібно поводитися в подібних ситуаціях, або ж свідомо ухиляється від своїх прямих функцій, потураючи хуліганській поведінці цих клубів і їх уболівальників.

Ця обставина, на мій погляд, повинна стати серйозним приводом для Адміністрації ФФУ, щоб більш ретельно і скрупульозно підійти до змісту окремих пунктів чергового договору з Прем'єр-лігою про проведення чемпіонату країни в наступному сезоні. Причому невиконання цих зобов'язань має спричинити за собою і адекватні наслідки.

Досить розписувати в ЗМІ про те, хто і скільки грошей вкладає в професійний футбол. Це лише одна з численних його складових. Особливо це важливо розуміти в переддень проведення Євро-2012. Адже на "футбольну карту" Європи поставлено імідж нашої країни, а не лише окремої взятої спортивної галузі.

Так звана "футбольна опозиція" має охолонути і перестати плутати свої особисті інтереси з інтересами і потребами мільйонів наших співгромадян, для яких футбол - це не бізнес, не політика, а життєва філософія, спосіб самовираження, захоплення, врешті-решт, просто улюблений вид спорту. І якщо комусь хочеться позмагатися з інститутами світової та європейської футбольної влади, які наділили ФФУ відповідними повноваженнями на території нашої країни, запевняю вас, ці камікадзе дуже швидко згорнуть собі шиї.

Це застереження для тих, випадкових у футболі людей, хто наполегливо намагається влізти в "футбольний монастир" зі своїми "поняттями" і нав'язати їх навколишній спільноті замість загальноприйнятих цивілізованих правил", - заявив Суркіс.

Читайте також:

Марчелло Ліппі може очолити збірну України

"Металіст" підозрюють у ще одному договірному матчі

"Металіст": судді ФФУ діють як сталінсько-беріївські "трійки"

Футбольний агент: у "Металіста" і "Карпат" немає шансів у Лозанні

ВідеоСуркіс застеріг футбольну опозицію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: