Суркіс: збірна України мотивована фінансово у кожному матчі

Голова українського футболу Григорій Суркіс розповів про систему преміальних у збірній України.

Президент ФФУ Григорій Суркіс після переможного матчу з Узбекистаном розповів про підготовку до гри Україна - Франція (6 червня у Донецьку) та про систему преміальних у збірній України.

- Як ви думаєте, у понеділок є шанс зібрати повний стадіон у Донецьку?
- Мені важко сказати, я ж не займаюся поширенням квитків. Але мені здається, що такий матч, як Україна - Франція, буває не щодня в нашій країні. Можливо, донецький вболівальник, як і київський, теж вже розпещений великим футболом. Але мені б дуже хотілося, щоб у Донецьку ми побачили красень стадіон, заповнений вщерть. Тим більше, що за день до цього починається тур 70-ти зарубіжних журналістів по Україні, і було б дуже прикро, якби вони побачили незаповнені трибуни на такому матчі.

Ціни на квитки вже повністю узгоджені з "Донбас Ареною". Всі визнали, що вони прийнятні. ФФУ зі свого боку все робить, щоб привезти великий футбол у всі міста України.

- Розкажіть про систему преміальних для збірної.
- Ви знаєте, у Блохіна є одна якість, яка мені імпонує: він не ставить на перший план преміальні. Одягти футболку збірної - це перш за все справа честі. Безумовно, преміальні є і за матч з Узбекистаном, і за гру зі збірною Франції. Команда про це знає, але це не повинно бути на вустах у всіх. Команда мотивована не тільки фінансово, але, головне, бажання довести головному тренеру, що ці гравці є кандидатами на участь в Євро-2012.

Давайте ми сьогодні не будемо сегментарно дивитися на складові успіху і шукати сенсації. Мотивація існує. Якщо футболісти захочуть, вони поділяться з вами цією інформацією - вона не є конфіденційною.

- Чи очікують гравців підвищені преміальні за гру з французами?
- Команда мотивована фінансово. Але не це - основа перемог. Наші хлопці досить забезпечені. І якщо основою мотивацією будуть преміальні, повірте мені, нічого доброго не буде. Ми домовилися з Блохіним, скільки коштують ці два матчі, але мені говорити про це, напевно, неетично. Нехай про це скажуть гравці і тренери, якщо захочуть.

- Але ці два матчі різних грошей коштують?
- Запитайте у Блохіна, якщо хочете. Давайте краще будемо разом вболівати за збірну і сподіватися, що вона виконає і перевиконає наші надії.

Читайте також:

Блохін: у першому таймі нас розривав Узбекистан

Україна виграла перший матч після повернення Блохіна (відео)

Яковенко оголосив склад збірної України на Євро-2011

Блохін запросив тренера "Динамо" у збірну України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: