Суркіс звітуватиме у Верховній раді

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс виступить на парламентських слуханнях по Євро-2012.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс виступить на парламентських слуханнях "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", які відбудуться у будинку Верховної ради в середу, 11 березня.

Слухання було призначено відповідною Постановою №841-VI від 13 січня. Згідно з нею, Кабінет міністрів мав до 26 лютого підготувати і подати до Верховної ради необхідні інформаційно-аналітичні матеріали про хід підготовки до Євро-2012, а Комітет ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму − здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методологічного забезпечення парламентських слухань.

У слуханнях братимуть участь віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, директор Координаційного бюро з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012 Ілля Шевляк, голови міністерств і керівники інших центральних органів виконавчої влади, національні координатори, відповідальні за підготовку та проведення в Україні Євро-2012.

На початку засідання буде заслухана доповідь представника Кабінету міністрів України, після чого із співдоповідями виступлять голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Павло Костенко та інші учасники. Насамкінець будуть підбиті підсумки слухань.

Читайте також:

В УЄФА відповіли на заяву Віктора Ющенка

Франція допоможе Україні з Євро-2012

Львів шукає гроші на Євро-2012 в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: