Суркіса і Колеснікова перейменували на "СуперГригорія" і "СуперБориса"

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно змінив імена ключових осіб Євро-2012 в Україні: Григорія Суркіса і Бориса Колеснікова.

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно
ZAXID.NET
Джанні Інфантіно
У середу, 11 серпня, Львів з офіційним візитом відвідала делегація УЄФА на чолі з генеральним секретарем УЄФА Джанні Інфантіно. Вони відвідали будівництво нового терміналу львівського аеропорту, стадіону до Євро-2012 та оглянули фан-зону біля театру ім. Соломії Крушильницької.

"Я сповнений оптимізму, - запевнив Інфантіно. - У нас були певні занепокоєння щодо стадіону та аеропорту. Можу сказати, що стадіон вже схожий на стадіон. Кілька місяців тому це місце нагадувало більше ідолів на острові Пасхи. Також я побачив надзвичайний ентузіазм місцевих людей. Після цього ми навіть змінили імена ключових осіб Євро в Україні: Григорія Суркіса і Бориса Колеснікова. Тепер ми називаємо їх СуперГригорій і СуперБорис".

"Сподіваюся, вони, як Супермени, зможуть передати всім оточуючим цей ентузіазм і внутрішню силу", – додав Інфантіно.

Також Інфантіно зазначив: "Ми детально обговорили той прогрес, який був зроблений містом Львовом у підготовці до Євро-2012 з часу наших попередніх візитів і з часу приїзду до Львова президента УЄФА Мішеля Платіні. Не таємниця, що у нас було певне занепокоєння і ми проводили дуже багато дискусій щодо стану підготовки Євро-2012, щодо стадіону та аеропорту у місті Львові. Але те, що я побачив сьогодні, хоча в мене було дуже мало часу, вселяє у мене оптимізм".

Зокрема, Джанні Інфантіно додав, що якщо говорити про стадіон, то "зараз принаймні це щось схоже на стадіон, тоді як кілька місяців тому це було щось, схоже на ідолів на острові Пасхи".

Зі Львова Інфантіно вирушає до Донецька, а у четвер відвідає Харків і Київ.

Читайте також:

Вартість НСК "Олімпійський" перевищила 3 мільярди гривень

Підготовка Львівщини до ЄВРО-2012 задовольнила УЄФА

Матчі Ліги чемпіонів і Євро-2012 обслуговуватимуть п'ять арбітрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: