Табачнику доручили футбол

Кабмін призначив Дмитра Табачника керівником організаційного комітету з проведення в Донецьку й Маріуполі юнацького чемпіонату Європи 2009 року з футболу.

Дмитро Табачник (Фото: www.nbuv.gov.ua)
Архів
Табачник тепер займеться й футболом (Фото: www.nbuv.gov.ua)

Кабінет міністрів призначив віце-прем'єр-міністра Дмитра Табачника керівником організаційного комітету зі забезпечення підготовки й проведення в Донецьку й Маріуполі фінальної частини юнацького чемпіонату Європи 2009 року з футболу. 

Про це Табачник сказав журналістам на прес-конференції, коментуючи розпорядження, ухвалене на засіданні кабміну в середу. 

Він також зауважив, що цим самим розпорядженням кабмін затвердив план заходів підготовки до чемпіонату. 

"Ми розглядаємо цей чемпіонат як важливий етап підготовки до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу", - сказав Табачник. 

Зі слів Табачника, відповідно до регламенту УЄФА, вік футболістів, що беруть участь у цьому чемпіонаті, на час гри не повинен бути більшим 19 років. 

За його поідомленням, фінансування заходів щодо підготовки до цього чемпіонату передбачено за рахунок коштів державного бюджету 2008-2009 років, обласних бюджетів і бюджетів міст, за рахунок коштів, виділених УЄФА, а також коштів інвесторів на облаштування інфраструктури. 

Як відомо, Україна й Польща виграли організований УЄФА тендер на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року. 

Відповідно до тендерної заявки, проведення відкриття Євро-2012 заплановане у Варшаві, фіналу - у Києві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: