Тайсону заборонили відвідувати бій Ібрагімова

Заяву Тайсона з проханням отримати дозвіл знаходитися в кутку Ібрагімова в якості другого секунданта відхилено.

Світ боксу – світ шоу-бізнесу, де основним критерієм в мотивації тієї або іншої діяльності є гроші. Кожен хоче заробити: хтось на менеджерській діяльності, хтось – б'ючись на рингу, хтось – роблячи всій цій справі рекламу, ну, а хтось хоче банально заробити на своїй одіозній особі. 

Яскравим прикладом такого способу не дати собі стати банкротом став колись дуже талановитий боєць, а зараз вже просто легенда світового боксу – Майк Тайсон. 

Як відомо, після закінчення своєї кар'єри, Тайсон в черговий раз прославив своє ім'я тим, що його фінансові справи опинилися майже в повному занепаді. Звичайно, питання цікаве: куди ж можна було подіти всі величезні гроші, зароблені в ролі далеко не "останніх рукавиць" світу, але, це питання вже риторичне. 

Факт в тому, що скандальний екс-чемпіон використовує всі можливості для того, щоб примножити свій банківський рахунок. Одну аксіому він зрозумів – там, де є Майк Тайсон, є інтерес публіки.

Одним з останніх подібних піар-проектів для Майка стала можливість побути секундантом на бою Тимура Ібрагімова. Непоганий публічний хід: божевільний Тайсон – секундант на поєдинку. Погодьтеся, ажіотаж це викликало б неймовірний. 

Як було заплановано, нова роль для Майка повинна була бути втілена 2 червня під час зустрічі Ібрагімова з Бріггсом у рамках проведення бою за звання чемпіона WBO.

Американець давно постійно відвідує шоу росіянина, нагадаємо, що познайомив двох боксерів колишній тренер Тимура Панама Люїс. Але не так сталося, як планувалося організаторами боксерського вечора.

Учора стало відомо, що суд округу Марікопа (Арізона) заборонив скандальному боксерові покидати штат для відвідин бою за участю Тимура Ібрагимова і Шеннона Бріггса, які поміряються силами за право володіння чемпіонським поясом Всесвітньої боксерської організації (для Бріггса цей поєдинок буде боєм-захистом).

Як виявилось, на початку тижня Тайсон подав офіційну заяву в спортивну комісію штату Нью-Джерсі з проханням отримати дозвіл знаходитися в кутку Ібрагімова як другий секундант. Заява, подана американцем, виявилася заповненою не за всіма параметрами, і коли представники спортивної комісії звернулися до судових представників Марікопи, то отримали відповідь, що Майку Тайсону заборонено відвідувати бій Ібрагімов – Бріггс в Антлантік-Сіті.

На тлі цього, суддя дав дозвіл Майку виїхати з штату для відвідин випускного вечора своєї доньки. Тому Майку радять задуматися про моральність своєї поведінки, щоб мати вільний доступ до громадських заходів.

Ну, а поки Майк Тайсон розбирається з судовими властями за право вільного життя, боксерська тусовка знаходиться в очікуванні бою між Тимуром Ібрагімовим і Шенноном Бріггсом. Вже відбулася церемонія зважування, на якій боксери порадували публіку своїми показниками. 

Таким чином, ми маємо 123,8 кг живої ваги американця проти 100,2 кг росіянина. Отже, бій буде дуже навіть цікавим, адже кожний з боксерів налаштований виключно на перемогу, а експерти розцінюють шанси, як приблизно однакові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: