Талісмани Євро-2012 від Femen: Бл*** і Бл***

Femen представили свій варіант талісманів Євро-2012, яких назвали Блядек і Блядко. Їхні талісмани полюбляють секс, футбол і пиво.

талісмани Євро-2012 від Femen_9
Жіночий рух FEMEN
Талісмани Євро-2012 від Femen
Активістки Femen представили свій варіант талісманів Євро-2012. Вони запропонували назвати їх Блядек і Блядко. Ці "талісмани" люблять секс, футбол і пиво.

На думку дівчат, ці персонажі точніше відображають задуми УЄФА на євротурнір з футболу в Україні та Польщі.

"Світова практика показує, що міжнародні футбольні події, які проходять в країнах, що розвиваються, неодмінно супроводжуються підйомом рівня секс-туризму, проституції, злочинності та епідемій" - йдеться в заяві Femen.

Активістки попередили, що Україні загрожує гуманітарна катастрофа, пов'язана з проведенням Євро-2012 і нагадує про свої вимоги до УЄФА та Мішеля Платіні особисто.

Вони вимагають від УЄФА негайно прийняти соціальну програму, яка буде присвячена проблемі секс-туризму та проституції в Україні; інформувати футбольних вболівальників про незаконність проституції; до матчів фінальної частини розробити "слоган" на тему боротьби з проституцією і секс-туризмом і розмістити його на стадіонах; звернутися до української влади з офіційною вимогою жорсткої боротьби з секс-мафією.

Femen заявили, що перешкоджатимуть всім офіційним заходам Євро-2012, влаштовуватимуть акції протестів і провокації доти, поки не будуть виконані всі вимоги до УЄФА та Верховної ради.

Нагадаємо, 4 грудня офіційним талісманам Євро-2012 обрали імена: українця названо Славком, а поляка Славеком.

Читайте також:

Експерти: талісмани Євро-2012 — дауни

Талісманам Євро-2012 обрали імена

Андрій Шевченко вражений талісманами Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: