Тіло боксера Гатті дістали з могили

В ході повторного огляду тіла Гатті виявлені пошкодження на тілі боксера, не згадані в судових висновках бразильських експертів.

Відомий американський патологоанатом Майкл Бейден, запрошений в якості експерта на повторний розтин тіла екс-чемпіона світу з боксу Артуро Гатті, який загинув 11 липня в Бразилії, розповів, що в ході повторної судово-медичної експертизи, що відбулася в минулі вихідні в Монреалі, були з'ясовані деякі додаткові деталі, втрачені бразильською поліцією в ході слідства у справі про смерть боксера.

Нагадаємо, що в четвер минулого тижня, бразильські слідчі визнали, що Гатті покінчив життя самогубством, повісившись у своєму готельному номері, однак друзі і родичі боксера не погодилися з їхніми висновками і зажадали повторного розтину. 1 серпня було проведено ексгумацію тіла Гатті.

Для допомоги канадським судовим медикам родичі запросили американського фахівця Майкла Бейдена – у минулому головного патологоанатома поліції штату Нью-Йорк, а зараз ведучого відомого документального телешоу "Розкриття", в якому розповідається про розслідування складних і заплутаних випадків смерті при нез'ясованих обставинах.

За словами Бейдена, їм вдалося виявити пошкодження на тілі боксера, не згадані у висновках бразильських судових експертів, однак для того, щоб підтвердити або спростувати версію про самогубство потрібно проведення додаткових експертиз.

"Ми виявили кілька несподіванок, - сказав Бейден. - Перша несподіванка полягала в тому, що перший розтин було частковим, а не повним. І, по-друге, ми виявили дещо важливе, наприклад, декілька пошкоджень, не згаданих бразильськими фахівцями".

Патологоанатом зазначив, що в подібних випадках, коли однією з версій смерті є вбивство, завжди проводиться повне розтин тіла. Він розповів, що двоє канадських судово-медичних експертів, що проводили повторний розтин, видадуть офіційний висновок пізніше, після того, як стануть відомі результати токсикологічної експертизи, а також додаткова інформація про стан місця події від бразильських слідчих.

"У нас є найкраще уявлення про те, що треба шукати, так як з'ясувалося додаткові подробиці, - зазначив Бейден. - Звичайно, деякі травми на тілі не були відзначені бразильськими слідчими. Але для того, щоб мати можливість прийти до висновку про те, чи було це вбивство або самогубство, необхідна повна інформація – включаючи результати токсикологічної експертизи, яка ще не готова".

Читайте також:

Смерть боксера Артуро Гатті визнали самогубством

У вбивстві Артуро Гатті обвинувачують його дружину

Відомий боксер Артуро Гатті знайдений мертвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: