Тимощук назвав доньок Ноа і Міа

Анатолій та Надія Тимощуки обрали для своїх дочок-двійнят імена Ноа і Міа.

Півзахисник збірної України і "Баварії" Анатолій Тимощук до сьогоднішнього дня тримав у секреті імена своїх дочок-двійнят.

Але офіційний сайт мюнхенської "Баварії" "розсекретив" інформацію. В профілі гравця в графі "Сімейний стан" записано: "Дружина Надія, дочки Ноа і Міа".

"Так, дійсно, дочок Анатолія звуть Ноа і Міа, проте чому батьки зробили саме такий вибір, відповісти важко", - прокоментував інформацію Віталій Юрченко, що є прес-секретарем Тимощука.

Нагадаємо, що футболіст збірної України став батьком у квітні нинішнього року. У його дружини Надії трапилися передчасні пологи на шостому місяці вагітності. На світ з'явилися дві крихітні дівчинки вагою 660 грамів. За з життя і здоров'я відчайдушно боролися лікарі. Анатолій важко переживав ситуацію і максимально обмежив спілкування з пресою: "Ситуація дуже непроста, тому я прошу вас про неї не говорити", - тільки й сказав тоді Тимощук журналістам.

Однак зовсім недавно, в серпні, після товариського матчу збірних України та Нідерландів Толік заспокоїв усіх, запевнивши, що Надя почуває себе добре, а дівчатка ростуть.

"З дружиною та дітьми все добре. Як їх назвали - поки це секрет, але незабаром ми все розповімо", - сказав Толік.

Що ж означають імена доньок Анатолія. Тлумач імен дає наступні визначення:

Ноа - жіноче біблійне ім'я, походить від кореня, що позначає рух. У Торі це одна з п'яти дочок Целофхада, які зажадали успадкувати землю померлого батька, так як у того не було синів.

Міа - жіноче ім'я із значенням "благословенна", іноді розглядається також як сучасний варіант імені Марія, а також як варіант імені Мія - "моя".

Читайте також:

Тимощук залишається в "Баварії" до зими

Тимощук відмовився грати за чемпіонів Росії

Тимощук виступив за проведення спільного Кубка України та Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: