Тимощук назвав головні козирі збірної України

На думку Анатолія Тимощука, висока самовіддача в єдиноборствах та вольові якості – це традиційно головні козирі команди Олега Блохіна.

Півзахисник збірної України Анатолій Тимощук поділився своїми думками про майбутній матч зі збірною Німеччиною та вказав, над чим ще слід попрацювати українським футболістам.

- Якщо подивитися, то гра в обороні, висока самовіддача в єдиноборствах, вольові якості - це традиційно наші головні козирі. У сучасному футболі необхідно дотримуватися балансу в оборонних діях, а також мати добре взаєморозуміння між гравцями. Думаю, що в товариських матчах ми пропускали багато голів в тих моментах, коли не демонстрували достатньої уваги і концентрації на ігрових епізодах або індивідуальних діях суперника.

Треба вдосконалювати гру в обороні, уникати грубих індивідуальних помилок, зберігаючи необхідний баланс, демонструвати хорошу взаємодію, щоб не створювати суперникові можливість чинити великий тиск на нашу оборону. Гадаю, в час, що залишився, наша команда знайде певне рішення, яке дозволить посилити нашу гру в кожній ланці.

- Анатолію, на ваш погляд, наскільки важливо отримати перемогу у матчі проти збірної Німеччини?
- Нашій команді важливо прагнути до максимального результату в кожному матчі, але при цьому демонструвати стабільний і організований футбол. Перемога в кожній грі додає впененості. До того ж, це завжди хороший досвід для багатьох гравців, є можливість спробувати свої сили на тлі однієї з кращих збірних світу. У переддень Євро-2012, матчі з такими суперниками, як Німеччина, дуже корисні для нашої команди, тому постараємося показати свою кращу гру перед уболівальниками, яких, сподіваюся, збереться повний стадіон.

- Чи до снаги нашій команді на рівних протистояти одному з фаворитів майбутнього чемпіонату Європи?
- До чемпіонату Європи ще більше півроку, тому говорити про фаворитів можна буде безпосередньо перед стартом турніру. Німеччина, втім, впевнено кваліфікувалася на цей турнір, і, поза сумнівом, може вважатися одним з фаворитів. Що стосується нашого матчу, то зараз у нас декілька днів підготовки до цієї зустрічі, які ми, гадаю, проведемо максимально ефективно.

Наскільки нам вдасться підготуватися і показати свій кращий футбол - покаже гра, в якій ми повинні продемонструвати свої кращі якості: бійцівський дух, самовіддачу і максимальну концентрацію.

- У команди Льова, на ваш погляд, є недоліки?
- У кожної команди вони є, головне їх визначити і вказати на них на футбольному полі.

- Які її головні козирі?
- Там грають футболісти високого рівня, які добре готові фізично, тактично. Ми маємо добре вивчити команду, тому що ця зустріч носить товариський характер, і тренерський штаб може зробити деякі перестановки в складі, надати більше часу різним футболістам або спробувати різні поєднання в лініях. Постараємося змусити суперника грати в той футбол, який вигідний для нашої команди і здатний приносити нам результат.

- Що, окрім удачі, треба нашій команді, щоб на рівних змагатися з командою Льова?
- Треба не пропустити і реалізувати свої шанси в атаці.

Читайте також:

Збірна України отримала форму, в якій зіграє на Євро-2012

Тимощук розповів, що треба змінити у збірній України

Німеччина приїде в Україну найсильнішим складом

Блохін: подякуємо німцям, якщо вкажуть нам на наші проблеми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: