Тимощук: готовий бути капітаном "Баварії"

Анатолій Тимощук висловив готовність стати лідером і капітаном мюнхенської "Баварії".

Новачок мюнхенської "Баварії" Анатолій Тимощук висловив готовність стати лідером і капітаном свого нового клубу.

"У всіх попередніх клубах я був провідним гравцем, скрізь носив капітанську пов'язку, тому готовий робити це і в "Баварії", - сказав Тимощук в інтерв'ю Kicker. - Хочу перемагати в усіх турнірах. Розраховую швидко влитися в новий колектив. У футболі – як у житті, треба весь час йти вперед. Якщо тренеру щось не сподобається, він посадить мене на лавку, але тоді я почну працювати з подвоєною енергією".

Тимощук також відзначив, що його не лякає конкуренція з авторитетним голландцем Марко ван Боммелем, який, до того ж, носить в "Баварії" капітанську пов'язку.

"У кожної серйозної команді на будь-яку позицію є по два рівноцінних гравця, - зазначив півзахисник збірної України. - Конкуренція потрібна, але тільки на полі, а не за його межами. При цьому людські відносини повинні залишатися нормальними".

"Я дуже цілеспрямована людина, - додав Тимощук. - Мій девіз: Потрібно намагатися зробити неможливе, щоб досягти свого максимуму".

Нагадаємо, що Тимощук перейшов з "Зеніта" в "Баварію" за суму близько 12 мільйонів євро, яка була прописана в його контракті. А у 2007 році "Зеніт" купив Тимощука у "Шахтаря" за 20 мільйонів доларів.

Читайте також:

Анатолію Тимощуку заборонено відвідувати дискотеки

Анатолій Тимощук - перші враження про "Баварію"

Тимощук отримав в "Баварії" дві четвірки

Анатолій Тимощук: кар'єру закінчу в Донецьку чи Пітері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: