Тимошенко: підготовка до Євро-2012 проводиться успішно

Глава Уряду запевнила, що всі програми, передбачені цим Законом про підготовку до Євро-2012, будуть забезпечені необхідними ресурсами.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила, що Уряд ухвалить низку рішень, спрямованих на забезпечення належного проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні. Про це вона заявила, відкриваючи засідання Уряду, що відбулось 10 червня.

Юлія Тимошенко зазначила, що на засіданні Уряду будуть розглянуті рекомендації УЄФА щодо підготовки основних інфраструктурних об’єктів у містах, які приймають матчі Чемпіонату.

За словами Тимошенко, за результатами обговорення планується ухвалити рішення щодо внесення змін до Державної цільової Програми Євро-2012, а також затвердити проект та титул будови Національного спортивного комплексу  "Олімпійський", а також Концепцію розміщення учасників Чемпіонату.

Окрім того, Юлія Тимошенко нагадала, що минулого тижня парламент, за поданням Уряду прийняв нову редакцію Закону України "Про підготовку та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу", який сприятиме покращенню систематизації роботи.

Глава Уряду також запевнила, що всі програми, передбачені цим Законом, будуть забезпечені необхідними ресурсами.

"Підготовка до Євро-2012 проводиться успішно і Чемпіонат в Україні буде повністю забезпечений", - заявила пані Тимошенко.

Читайте також:

Ющенко вимагає від Черновецького фінал Євро-2012

Україна на межі втрати Євро-2012

Суркіс просить Ющенка заспокоїти Одесу та Дніпропетровськ

Ющенко вимагає відповідально готуватися до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: