Тимошенко виділила 35 мільйонів на хокей

Уряд України виділив 35 мільйонів гривень на будівництво льодових палаців у рамках реалізації програми "Хокей України".

Уряд України виділив Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту 35 мільйонів гривень зі Стабілізаційного фонду держбюджету на будівництво льодових палаців у рамках реалізації державної цільової соціальної програми "Хокей України" у 2009 році.

Це закріплено постановою Кабінету міністрів від 4 листопада 2009 року.

Головним розпорядником коштів визначено Мінсім'ї, одержувачем – ДП "Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд".

Згідно з документом, розпорядник коштів може здійснювати в 2009 році передоплату за матеріали, конструкції і вироби, що використовуються в будівництві льодових палаців, у розмірі до 10,5 мільйонів гривень і на строк до трьох місяців.

Разом з тим, постанова зобов'язує Мінсім'ї і держпідприємство повернути в Стабілізаційний фонд держбюджету 1 січня 2010 невикористаний залишок виділених коштів.

Зазначимо, що Держпрограма "Хокей України", в рамках якої в 2008-2012 рр.. в Україні має бути побудовано 30 спортивних споруд із штучним льодом для хокею, затверджена постановою уряду від 3 жовтня 2007 року.

Додамо, що за даними Мінсім'ї, раніше на реалізацію програми в 2009 році зі стабілізаційного фонду держбюджету планувалося виділити 150 мільйонів гривень.

Читайте також:

ЦСКА підписав світову зірку

Захаров: моє завдання - вивести Україну на чемпіонат світу

Збірну України з хокею очолив іноземець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: