Титулована російська біатлоністка буде виступати за Україну

Росіянка Наталія Бурдига отримала дозвіл виступати за Україну на міжнародних змаганнях.

Російська біатлоністка Наталія Бурдига отримала дозвіл виступати за Україну на міжнародних змаганнях, що проводяться під егідою IBU. Відповідне рішення правління Союзу біатлоністів Росії (СБР) винесло після особистого звернення спортсменки до президента СБР Михайла Прохорова.

Згідно з протоколом голосування, за позитивне рішення було віддано чотири голоси (схвалили пропозицію дворазові олімпійські чемпіони Світлана Ішмуратова і Дмитро Васильєв, а також члени Правління СБР Олександр Перелигін і Дмитро Алексашин), троє проголосували проти - президент СБР Михайло Прохоров, виконавчий директор СБР Сергій Кущенко і голова тюменської області Володимир Якушев. Більшістю голосів прийнято позитивне підсумкове рішення з цього питання.

При цьому перед Бурдигою поставлено умову неучасті в естафетних гонках до закінчення дворічного карантину, передбаченого статтею 2.6 Конституції IBU (по 14 березня 2012 року).

Таким чином, Союз біатлоністів Росії дав офіційний дозвіл на перехід спортсменки у збірну України без права виступу в естафетних гонках на період дворічного карантину, проте остаточне рішення ще належить прийняти Виконкому IBU.

Наталія Бурдига - учасниця етапів Кубка світу (2009/2010), переможець і призер етапів Кубка Європи (2003/2004), дворазова чемпіонка Європи (2003), переможець та призер зимових Універсіад (2003 і 2005), неодноразова чемпіонка Росії.

Читайте також:

Україна завершила рік "сріблом" у змішаній естафеті

Валя Семеренко зупинилась за крок від медалі

Седнєв приніс Україні третю медаль на Кубку світу

Українки виграли срібло у естафеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: