Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Тобі ще в Київ повертатися". Ярмоленко потролив свою дружину, яка розповіла про життя з футболістом

Інна Ярмоленко зізналася, що не знавець футболу.

Півзахисник дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко поставив своїй дружині Інні каверзні запитання і пожартував над нею.

Інна в інтерв'ю FootballHub розповіла про життя дружини футболіста. Пара перебуває у шлюбі з 2011 року і виховує двох синочків.

Про "клуб дружин" "Боруссії"

Інна: Я навіть думаю, що тут вони (дружини) більш згуртовані. Тому що в "Динамо", звичайно, всі дружини збираються, дивляться футбол. Але, тут навіть після футболу, поза футболом. Я в команді лише 3 місяці, і за цей час я встигла побувати в гостях у дружини тренера, вони організовували.

Андрій: При чому, її не запрошували, вона сама прийшла.

Інна: Але, я думаю, треба якось вливатися в колектив! Хлопці, як і дівчата, дуже дружні. Тільки-но я прийшла в команду, до мене почали підходити, запитувати, чим допомогти. Єдине, що вони не всі говорять англійською. Але, вони дуже стараються. І, навіть квартиру вони допомогли мені знайти. Саме дружини футболістів. У нас є група, і я туди написала, що нічого не можу знайти, і мені допомогли.

 

BVB family,great time together

Публікація від Inna Yarmolenko (@yarmolkina10)

Про соціальне життя дружин футболістів

Інна: Тут акцій багато. В "Динамо" у нас було декілька благодійних акцій.

Андрій: Ти дивись, тобі ще в Київ повертатися.

Інна: Тут я навіть знаю, що вони щороку роблять розпродаж своїх речей, для того що б потім віддати ці гроші на благодійність. Мені говорили, що це користується великою популярністю, тому що вболівальники "Боруссії" дійсно божевільні. У мене іншого слова немає. І, навіть дружини футболістів у них викликають великий інтерес.

Андрій: А, може, сумки на розпродаж?

Інна: Ні! Там, буквально якісь речі, чисто символічні. Тому що їм всім цікаво. І мені говорили, що стоять великі черги. Тобто, всі проекти, які організовують дружини, всі цікаві вболівальникам.

 

Публікація від Inna Yarmolenko (@yarmolkina10)

 

Публікація від Inna Yarmolenko (@yarmolkina10)

Про життя дружини футболіста

Інна: Важко бути дружиною футболіста тільки в тому, що це часті розлучення, часто заїзди, чоловіка немає вдома. Але, з іншого боку, мені здається це дуже цікаве життя. Я сама з Києва.

Андрій: Кажи, як є. З Дарниці.

Інна: Дарниця – це Київ. Я там виросла, все життя прожила в одному місті. І для мене це було страшно переїжджати. Але, з іншого боку, це хороший шанс побачити інші країни, пожити в іншому суспільстві, в іншій культурі.

 

BVB boys

Публікація від Inna Yarmolenko (@yarmolkina10)

Про футбол (запитання ставить Андрій)

Інна: Зараз будуть найкаверзніші запитання.

Андрій: Ти ж у нас "знавець" футболу, у чому чоловіку треба додати, в яких компонентах.

Інна: Я не такий знавець футболу. Мені здається, що я розбираюся. Але, коли я починаю коментувати, він дивиться на мене: ще ти не розповідала. Але, мені, звичайно, хочеться, щоб він вигравав, завжди повертався додому в гарному настрої. Все йде з голови, з психології, і я сподіваюся, що незабаром все почне виходити.

Андрій: Яка схема тобі найбільше подобається,  4-3-3 або 3-4-3?

Інна: Занадто багато цифр, не треба (сміється).

Залиште свій коментар

Вибір редакції