Токіо – фаворит Олімпійських ігор 2016 року

Токіо являється головним претендентом на проведення літніх Олімпійських ігор 2016 року.

Опубліковані перші результати після того, як міста-кандидати на проведення ОІ-2016 надали Міжнародному олімпійському комітету (МОК) заявочні книги - трьохтомники по 600 сторінок кожен, в яких детально викладена концепція підготовки міста до проведення Олімпіади.

Токіо набрав 61,41 очка, випередивши Ріо-де Жанейро (59,95 очка) на кілька балів. На третє місце вийшов Мадрид (58,73), а замикає гонку Чикаго (58,37 бали). Падіння Чикаго на останнє місце пов'язано з відсутністю фінансових гарантій з боку держави і сильною залежністю від спонсорів, які переживають непрості часи в зв'язку з фінансовою кризою.

Результати дослідження ґрунтуються на Bid-індексі, який включає у себе сотні факторів, за яким і проводиться порівняльний аналіз основних критеріїв міст-кандидатів, повідомляє ресурс Gamebids.

"Це виняткова гонка. Поки Bid-індекс не віддає відчутної переваги жодному з кандидатів. Всі чотири претенденти можуть стати як першими, так і останніми, - пояснив продюсер GamesBids Роберт Лівінгстон.

Спочатку на проведення Ігор претендувало сім міст, але п'ятого червня минулого року були відсіяні Баку, Прага і Доха. Токіо, Ріо-де-Жанейро, Мадрид і Чикаго потрапили в шорт-лист, з якого і буде обраний переможець.

Столиця літньої Олімпіади 2016 року буде названа 2 жовтня 2009 року на сесії МОК у Копенгагені.

Читайте також:

Брати Клички - найкращі боксери світу

Віце-президента "Мілана" закидали камінням

Ігор Суркіс: "Динамо" вийшло на європейський рівень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: