"Тоттенхем" обіграв "Реал" і вийшов у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, "Боруссія" Ярмоленка знову не перемогла АПОЕЛ

У групі H лише лондонці здобули путівку до раунду плей-оф.

Англійський "Тоттенхем" досить легко здолав мадридський "Реал", який переживає серйозну ігрову кризу, із рахунком 3:1.

Дублем за господарів відзначився центральний півзахисник Деле Аллі - його голи були забиті на 27-й та 56-й хвилинах. Ще один гол забив Крістіан Еріксен. Єдиний м'яч престижу записав до свого активу лідер "вершкових" Кріштіану Роналду, який за 10 хвилин до кінця зустрічі встановив остаточний рахунок на табло.

У паралельному матчі квартету, німецька "Боруссія", за яку виступає українець Андрій Ярмоленко, не зуміла здолати вдома кіпрський АПОЕЛ - на м'яч у виконанні Рафаеля Гіррейру, гості відповили голом від Мікаеля Поте. Слід зазначити, що Ярмоленко у цій грі з'явився на поле на 65-й хвилині.

Після 4 турів лондонський "Тоттенхем" вже забронював за собою місце у плей-оф раунді Ліги чемпіонів - в активі команди Маурісіо Почеттіно 10 балів. "Реал" має на три пункти менше, у той час, як "Боруссія" та АПОЕЛ задовільняються лише 2 очками.