"Тоттенхем" після трьох поспіль невдач приручив "чайок" у чемпіонаті

"Шпори" забили по голу в кожному з таймів.

"Тоттенхем" у рамках 6 туру чемпіонату Англії переміг на виїзді "Брайтон" з рахунком 2:1.

Підопічні Маурісіо Почеттіно вийшли вперед лише на 42 хвилині протистояння - Харрі Кейн вдало реалізував пенальті. Зазначимо, що вирок для свої команди "заробив" Глен Маррей, який зіграв рукою у штрафному майданчику.

Брайтон-Тоттенхем
Reuters

Зазначимо, що майже уся гра була під контролем гостей, які мали дуже багато можливостей для взяття воріт.

Вже у другій половині протистояння "Тоттенхем" подвоїв свою перевагу на табло - Ерік Ламела на 76 хвилині вдало замкнув передачу від Дані Роуза.

Reuters

Єдине, на що вистачило господарів, так це на гол, який провів Антоні Кноккарт. Півзахисник "чайок" вже у компенсований до другого тайму час поклав ігровий знаряд з середньої дистанції точно за призначенням. Утім, цього не вистачило на те, аби здобути бодай один бал.

Reuters

Таким чином, перегравши "Брайтон", "Тоттенхем" перервав триматчеву безвиграшну серію в усіх турнірах. До цього лондонці не зуміли здолати "Вотфорд" (1:2), "Ліверпуль" (1:2) та "Інтер" (1:2). Наразі "шпори" мають у своєму активі 12 балів та посідають 5 сходинку. "Брайтон" з 5 очками залишився на 13 позиції.