"Шахтар" вийшов в 1/8 фіналу Кубка УЄФА!

Донецький "Шахтар" вийшов в 1/8 фіналу Кубка УЄФА, де його суперником буде московський ЦСКА.

Кубок УЄФА. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

22:00 Лондон. "Уайт Харт Лейн"
Арбітр: Паоло Тальявенто
Асистенти: Нікола Ніколетті, Роберто Романьйолі (всі - Італія)

ТОТТЕНХЕМ ХОТСПУР (Лондон, Англія) 1 - 1 ШАХТАР (Донецьк, Україна)

1:0 Джованні дос Сантос, 55

ТХ: 1 Гомес, 16 Гантер, 21 Шимбонда, 6 Хаддлстоун, 11 Жілберто , 17 Джованні, 12 Уілсон Паласіос, 24 О'Хара, 3 Бейл, 18 Кемпбелл, 80 Обіка
Запасні: 30 Янссон, 51 Босток, 52 Парретт, 59 Бутчер, 67 Сміт, 77 Мейсон, 81 Таунсенд
Тренер: Харі Реднапп

"Шахтар":
30 Пятов, 33 Срна, 27 Чигринський, 32 Іщенко, 26 Рац, 7 Фернандіньо, 8 Жадсон, 11 Ілсіньо, 18 Левандовські, 22 Вілліан, 21 Гладкий
Запасні: 12 Худжамов, 3 Хюбшман, 4 Дуляй, 5 Кучер, 10 Селезньов, 19 Гай, 99 Морено
Тренер: Мірча Луческу

1 хв: з центру поля гру розпочали футболісти "Тоттенхема" і провели першу атаку
4 хв: Жадсон з 25 метрів вистрілив по воротам, м'яч пройшов в кількох метрах від штанги
5 хв: дальнім ударом відповідає О'Хара, він влучив в площину воріт, проте Пятов був напоготові
10 хв: Небезпечно! Фернандіньо з 25 метрів сильно пробив по воротах, бразильський кіпер не зміг зафіксувати м'яч і перерів його на кутовий
17 хв: Левандовські в центральному крузі в підкаті грає не чисто, арбітр зустрічі за зрив небезпечної атаки показує йому жовту картку. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Маріуш Левандовські
23 хв: Фернандіньо втік від Паласіоса, зробив передачу на Гладкого, однак до того м'яч не дійшов
25 хв: Фернандіньо з лінії карного майданчика віддає наліво на Гладкого, який зумів пробити в ближній кут, але м'яч пролетів поруч зі стійкою воріт Гомеса
26 хв: Кутовий подали гості, Фернандіньо пробив в ближній кут і потрапив в Жілберто. Ще один кутовий
26 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Срна подає кутовий на ближню стійку: Фернандіньо головою небезпечно пробиває в дальній кут і м'яч проходить в сантиметрах від правої стійки воріт Гомеса
28 хв: О'Хара грубо зіграв проти Фернандіньо. Арбітр покарав ірландця "гірчичником". ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Джеймі О'Хара
30 хв: Кемпбелл звалився на газон в чужому карному майданчику, начебто його штовхали в спину, але суддя порушення не зафіксував
32 хв: з 25 метрів пальнув по воротам Обіка, м'яч розминувся з дев'яткою
34 хв: Кемпбелл знову падає в карному майданчику суперника, арбітр зустрічі на це не реагує. А настав час дати зрозуміти гравцеві "Тоттенхема", що так робити зовсім не треба
36 хв: Рац б'є з кута карного майданчика, і Гомес зумів перевести м'яч на кутовій
37 хв: гірники розіграли кутовий з лівого флангу, Срна і Рац по черзі пробивали по воротах Гомеса, перший раз м'яч потрапив в захисника, ну а в другій спробі сильний постріл не вийшов і Гомес без проблем забирає м'яч в руки
40 хв: Обіка з лінії карного майданчику щільно вистрілив в ближній кут! Пятов проводжав м'яч поглядом, але на щастя футбольний снаряд пролітає в лічених сантиметрах від правої стійки воріт
41 хв: Ще один небезпечний момент біля воріт гостей, швидко розіграв стандарт "Тоттенхем", м'яч відправлений наліво, послідував удар Бейла. М'яч поцілив точно в руки Пятову
44 хв: Гладкий отримує невелике пошкодження і покидає поле. Здається, що нападаючий "Шахтаря" зможе продовжити зустріч
45 хв: ПЕРЕРВА

46 хв: з центру поля починають гірники
53 хв: Відмінну триходівку розіграли гості, але останній пас Ілсіньо виявився сильним і м'яч потрапив до рук Гомесу
55 хв: Джованні отримав м'яч недалеко від карного майданчику, підійшов ближче до воріт Пятова, і щосили пробив в правий верхній кут. Красивий гол, без шансів для пятова
59 хв: Кемпбелл знову падає в карному майданчику і вимагає пенальті. Пора вже давати попередження за симуляцію. Арбітр зволікає
61 хв: заміна в складі "Шахтаря". Марсело Морено виходить на поле замість непомітного Гладкого
64 хв: Фернандіньо шикарно пробив здалека, проте потрапив прямо в Гомеса
69 хв: Морено вийшов на ударну позицію і пробив низом, але Гомес встиг перегрупуватися і піймав м'яч. Позиція була відмінна, але удар не був сильним
71 хв: заміна у складі "шпор": Дін Паррет вийшов замість О'Хара

М'яч хаотично літає від одного карного майданчика до іншого, причому Пятов тягне час, а Гомес поспішає

74 хв: Ілсиньо прострілив в карний майданчик на Левандовські, але до поляка м'яч не дійшов
77 хв: Срна невдало впав на газон і корчиться від болю. Потрібна медична допомога хорвату
77 хв: останню заміну проводить наставник "шпор". Джон Босток вийшов замість Жільберто
81 хв: заміна у складі гірників. Гай замінив Ілсіньо
82 хв: Фернандіньо з правого флангу небезпечно вистрілює в дальній кут, Гомес грає просто блискуче і парирує цей удар
86 хв: ГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Фернандіньо увійшов до карного майданчику і точним, більярдним ударом відправив м'яч низом в дальній кут воріт Гомеса

90 хв: Паласіос отримує попередження за грубий фол проти донеччанина
90+2 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

ДОНЕЦЬКИЙ ШАХТАР ВИЙШОВ В 1/8 ФІНАЛУ КУБКА УЄФА, ДЕ ЙОГО СУПЕРНИКОМ БУДЕ МОСКОВСЬКИЙ ЦСКА

Ахметов: "Янукович не підтримає "Шахтар"

Срна: "Шахтар зробить все можливе для перемоги"

Луческу: "Ми побачимо інший "Тоттенхем"