Траса Формули-1 обійдеться Україні у 200 мільйонів доларів

Борис Колесніков назвав вартість будівництва траси Формули-1, але уточнив, що йому поки що не відомо про проект такого будівництва в Україні.

Борис Колесніков
ukraine2012.gov.ua
Будівництво траси Формули-1 у Київській області обійдеться у 200 мільйонів доларів. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Ні для кого не секрет, що траса Формули-1 коштує порядка 200 мільйонів доларів, але не це головне, а потрібно підтягувати інфраструктуру", - сказав Колесніков.

Урядовець відзначив, що для успішного здійснення цього проекту необхідно заручитися підтримкою міжнародної федерації автоспорту (FIA).

"Це дуже складно. Це не легше, ніж отримати Чемпіонат Європи або Олімпіаду. Тут проблема не стільки з інфраструктурним проектом, а скільки саме з можливістю прийняти Україну у цей клуб", - заявив Колесніков.

При цьому Колесніков підкреслив, що йому поки що не відомо про проект будівництва в Україні траси Формули-1.

Нагадаємо, що 21 грудня голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк заявив, що впродовж двох років в Іванківському районі Київської області з'явиться автотраса для проведення змагань Формули-1. Вже ухвалене рішення про виділення під цей проект близько 100 гектарів землі. Загальний кошторис робіт - близько одного мільярда доларів.

Читайте також:

У Формулі-1 введено "комендантську годину"

Боса Формули-1 побили і пограбували

Формула-1. Себастьян Феттель виграв чемпіонат світу

ВідеоТраса Формули-1 обійдеться Україні у 200 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: