Тренер Кличка: для Віталія бокс є хорошою розрядкою після політики

Тренер Кличка-старшого пояснив феномен Віталія, а також розповів про короткостроковий візит до Києва на початку серпня.

Тренер чемпіона світу з боксу у надважкій вазі за версією WBC Віталія Кличка німецький фахівець Фріц Здунек проаналізував перемогу свого підопічного над польським боксером Томашем Адамеком.

- Віталій Кличко з часом стає кращим. Він показав те, що кінець його боксерської кар'єри ще не настав. Продемонстрував хорошу роботу ніг і був дуже швидкий. Віталій "убив" швидшого Адамека, який за рахунок швидкісних якостей мав намір здолати українця.

- У чому полягає феномен Віталія?
- Він з радістю і задоволенням займається боксом, який є для нього хорошою розрядкою після занять політичною діяльністю.

- Не думаєте, що політична кар'єра Віталія здатна пошкодити боксерську?
- Ні, Віталію вдається одночасно домагатися повної концентрації на двох речах: на боксі і політиці. У нього ясна голова і він дуже інтелігентний, вміє розставити пріоритети і сконцентруватися на головному.

- Ви разом під час тренувального процесу літали до Києва у зв'язку з його політичними справами. Як це відбувалося?
- Ми попередньо переговорили, він пояснив, у чому справа. Ми полетіли до Києва в понеділок, провели там одне тренування, Віталій закінчив свої політичні справи і у вівторок увечері ми повернулися. Ми спочатку домовлялися про одноденну подорож. Довше не могли залишатися, щоб не поставити під загрозу тренувальний процес.

- Кого б ви хотіли бачити наступним суперником Віталія?
- Віталій вже сказав, що хотів би зустрітися з Девідом Хеєм. Я теж вважаю його найпривабливішим суперником для Кличка. Весь спортивний світ бажає бачити бій з ним, так само, як і падіння Хея на настил рингу.

Читайте також:

Володимир Кличко назвав імена кандидатів на наступний бій

Віталій Кличко: надеру дупу Хуку за його слова (відео)

Віталій Кличко назвав ім'я своєї наступної жертви

Бій Віталій Кличко - Адамек (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: