Тренер Кличка: Володимиру байдуже кого перемагати 11 вересня

Емануель Стюард заявив, що Володимир Кличко розпочинає підготовку до бою 11 вересня, щоб перемогти. А кого перемогти, йому байдуже.

Тренер Володимира Кличка Емануель Стюард заявив, що його підопічний розпочинає підготовку до бою 11 вересня, незважаючи на те, що суперник українця у цьому поєдинку ще не визначився. Йому все одно, кого перемагати.

"У вівторок ми з Володимиром розпочнемо тренування. Зараз він у Гамбурзі. Я ж вилітаю в Європу, і ми разом з ним відправляємося в австрійські Альпи.

З Володимиром розмовляємо по телефону щодня, так що ми завжди в курсі справ один одного. У нас є 2-3 кандидата на роль спаринг-партнерів, але називати їхні імена не буду.

Найближчим часом ви самі все дізнаєтеся. Раніше підбором суперників ми займалися разом з Володею, але останнім часом цим займаюся сам. Погодьтеся, це мій прямий обов'язок як тренера. Ми не збираємося щось змінювати в процесі підготовки. Плануємо дотримуватися однієї системи. У принципі, Володимиру однаково кого перемагати", - заявив Стюард.

Нагадаємо, що 11 вересня Кличко-молодший мав вийти в ринг проти росіянина Олександра Повєткіна, але бій було скасовано.

Читайте також:

Повєткіна виключили з першої десятки рейтингу IBF

Тренер Повєткіна: Олександр був не готовий до бою з Кличком

Менеджер Повєткіна: Кличко висунув занадто багато умов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: