Тренер Повєткіна спростував слова Кличка

Тренер Олександра Повєткіна вважає свого підопічного готовим до бою з Володимиром Кличком.

Американський фахівець Тедді Атлас, тренер офіційного претендента на титул чемпіона світу у надважкій вазі за версією IBF росіянина Олександра Повєткіна, вважає підопічного готовим до бою з володарем поясів IBF/IBO і WBO українцем Володимиром Кличком.

Тим самим Атлас спростував слова Кличка, що Повєткін ніколи не битиметься з Володимиром.

- Я не звертаю увагу на слова Кличка, тому, що мені все одно, що він говорить, - сказав Атлас. - Мене турбує те, що роблю я, і те, наскільки добре і відповідально працюю зі своїм боксером. Абсолютно впевнений в Саші, в його здібностях і таланті. Так, я говорив, що якщо у мене буде більше часу на підготовку до бою з Кличком, я від цього не відмовлюся. Але це абсолютно не означає, що вважаю Повєткіна не готовим. Ці мої слова не йдуть врозріз з відповідальністю в роботі над вдосконаленням свого боксера.

- Що можуть значити слова Кличка?
- Не знаю. Можливо, я не такий розумний як Кличко і, на відміну від нього, не займаюся саморекламою. Може, це висловлювання служить якимсь політичним важелем у відносинах з федерацією, а може він використовує його для підготовки громадської думки на свою користь. Упевнений, що дана заява переслідує певну мету, оскільки Кличко не дурень. Але я не настільки проникливий, щоб з точністю визначити суть висловлювання. Хоча, напевно, Кличко переслідує конкретні стратегічні завдання, вкладаючи в мої вуста те, що я ніколи не вимовляв.

Читайте також:

Володимир Кличко хоче стерти Хея з рингу

Кличко: якщо Хей відмовиться, буду битися з Повєткіним

Хей порадив Кличкам битися між собою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: