Тренер "Шахтаря" похвалив гравців за чудовий матч проти "Істанбула"

Паулу Фонсека залишився задоволений перемогою 2:1 над турецькою командою.

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував перемогу над "Істанбулом" у першому матчі плей-оф Ліги Європи.

У цьому поєдинку "гірники" обіграли суперника з рахунком 2:1. Матч-відповідь команд відбудеться у Львові 25 серпня.

"Ми здобули відмінну перемогу в чудовій грі. Майже весь час провели на половині поля суперника, біля його воріт, так само добре діяли в обороні. Забили два м'ячі в першому таймі, але могли і більше.

Після перерви теж показали хороший футбол, мали достатню кількість моментів і могли їх реалізувати. На жаль, стався той епізод з пенальті. Крім цього, суперник майже не створив нам складнощів. Тим не менш хочу привітати своїх гравців із заслуженою перемогою", - розповів Фонсека.

Зазначимо, що "Шахтар" вже прилетів до Львова, де 21 серпня в рамках 5 туру УПЛ зіграє на "Арені Львів" із "Дніпром". Початок зустрічі о 17:00.