Тренер "Спартака" заборонив футболістам їсти свинину

Валерій Карпін дав вказівку виключити з раціону футболістів свиняче м'ясо напередодні офіційних матчів і обмежити вживання свинини до мінімуму.

Гендиректор і головний тренер московського "Спартака" Валерій Карпін дав вказівку виключити з раціону футболістів свиняче м'ясо напередодні офіційних матчів і в принципі обмежити вживання м'яса з свинини до мінімуму.

При цьому шеф-кухарю клубу доручили більше уваги приділяти приготуванню продуктів з яловичини, оскільки саме це м'ясо містить найбільш повноцінні білки, до складу яких входять майже всі необхідні організму замінні і незамінні амінокислоти.

Як з'ясувалося, Карпін не перший з наставників "Спартака", хто заборонив футболістам харчуватися свининою. Першим, хто звернув увагу на свинину, виявився данський тренер "Спартака" Мікаель Лаудруп.

До речі, м'ясо свинини не входить в меню футболістів багатьох європейських клубів. Так, наприклад, в Португалії взагалі вважається, що м'ясо кнурів (некастрованих самців) містить велику кількість нандролона - речовини, забороненої до вживання спортсменами.

Читайте також:

"Спартак" під загрозою виключення з єврокубків

Фанати "Спартака" готують масові безлади у Москві

"Спартак" ганебно вилетів з Ліги чемпіонів (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: