Тренер "Закарпаття": не розумію, що я такого сказав

Ігор Гамула прокоментував свій виступ після матчу з "Іллічівцем" і реакцію на нього.

Головний тренер ужгородського "Закарпаття" Ігор Гамула, який завдяки нецензурній лексиці прославився на всю футбольну Україну, розповів про ситуацію в ужгородській команді.

Звісно, Гамула не міг не прокоментувати свій виступ після матчу з "Іллічівцем" і реакцію на нього. "КДК вже винесло мені з цього приводу попередження. Але не розумію, що я такого сказав. Я ж нікого не ображав: ні суперників, ні журналістів, ні суддів. А ось той ролик, що в Інтернеті, так там багато зайвого . Ну, розповів байку, ну що тут такого. Я завжди намагався бути відвертим з журналістами, розповісти все як є, але якщо вже так до цього тут поставилися, то й я тепер нічого не буду говорити. Прийшовши на прес-конференцію, подякую усім і піду. Скажу чесно, мені просто прикро за таке ставлення ", - сказав Гамула.

Про ситуацію в "Закарпатті": "Коли твоя команда програє, завжди засмучуєшся. Звичайно, могли зачепитися за очки, але не вийшло. У Прем'єр-лізі не прощають помилок: будь-яка помилка, будь-яка недоробка, будь-яке недобігання приводить до пропущених м'ячів. Ось так і в нас. Я завжди говорив , що програти можна. Але важливо як! Якщо суперник вище класом, але команда при цьому боролася, проливаючи на газон піт і кров, то таку поразку можна навіть в актив занести, а коли програєш через безглузді помилки, через небажання або халатність – це страшно".

"Що й казати: проблеми є і їх багато. Особливо це стосується лінії нападу. Але ми постійно перебуваємо в пошуку посилення. Зараз ось начебто знайшли Мазяра та Рижих: так що пробіл з форвардом начебто усунуто, але важливо, як ці новачки себе проявлять", - зазначив Гамула.

"До нас приїдуть Ситник з донецького Металурга та Рубен Гомес. Думаю, тепер буде легше. Хоча, знову ж таки, для того, щоб ці новачки вписались в колектив, потрібен час, а у нас його дуже мало", - додав Гамула.

Читайте також:

Тренеру "Закарпаття" винесено догану за матюки

Тренер "Закарпаття" на матюкався прес-конференції

В першому турі Прем'єр-ліга "заробила" 9100 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: