Тренер збірної Хорватії: У фіналі ЧС такі пенальті не призначаються

Тренер збірної Хорватії: У фіналі ЧС такі пенальті не призначаються

Фото: Reuters

Златко Даліч поки не впевнений, що продовжить працювати з командою.

Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч підвів підсумки ЧС-2018.

Зокрема керманич хорватів прокоментував і один з найбільш обговорюваних моментів фінального матчу - призначення арбітром Нестором Петаною пенальті на користь французів після перегляду відеоповтору. Цей пенальті увійшов в історію як перший, призначений в фіналі Чемпіонатів світу за допомогою системи VAR.

Також Даліч заявив, що поки не знає, чи продовжить роботу в збірній.

"Я повинен привітати Францію. Перші 20 хвилин ми грали добре, контролювали матч. Потім після стандарту був забитий автогол. Ми продовжували контролювати, повернулися до життя, але нам дали пенальті.

Я не люблю коментувати суддівство, але скажу одну річ: в фіналі ЧС такі пенальті не призначаються. Але це не применшує перемогу Франції. Це був найкращий наш матч на ЧС. Ми контролювали гру, але так вийшло.

Не вистачило удачі, особливо з першими двома голами. Успіх супроводжував нас у всіх попередніх матчах, але не сьогодні. Ми контролювали гру, але пропустили автогол і пенальті.

Зараз я готовий відпочити. Останні кілька місяців працювали напружено. Зараз я візьму тайм-аут, перепочинемо. Я ніколи не вирішую на швидку руку", - сказав Даліч.

Нагадаємо, збірна Франції перемогла Хорватію з рахунком 4:2 і вдруге в історії стала чемпіоном світу.

______________________

9 країн, серед яких Україна, Австралія, Фінляндія, Японія, Данія, Ісландія, Велика Британія, Польща, Швеція, ​оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу в Росії. Причинами для цього стало вторгнення РФ до України та Сирії, отруєння у Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, голодування українських політв’язнів, у тому числі режисера Олега Сенцова, та систематичне порушення прав людини в Російській Федерації.

Безстрокове голодування Сенцов оголосив 14 травня 2018 року. Його головна вимога - звільнення понад 60 українських політв'язнів, які перебувають за ґратами у Росії. Цю вимогу режисера підтримав Держдеп США, ЄС, парламент Канади і т. д.  

2015 року російський суд незаконно засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Акції на підтримку режисера відбулися у всьому світі, у тому числі в Росії.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація