Тренер збірної Росії назвав бій Кличко - Хей порнографією

Російський фахівець Микола Хромов заявив, що результат поєдинку Кличко - Хей був передбачуваний.

Головний тренер збірної Росії з боксу Микола Хромов поділився враженнями про бій ХХІ століття між Володимиром Кличком і Девідом Хеєм.

Хромов заявив, що результат поєдинку був передбачуваним і зазначив, що для підняття інтересу до боксу у надважкій вазі потрібна зміна поколінь.

"Це був не бій, а порнографія. Або балет. Як хочете називайте, але це не бокс. Мені бій Кличка і Хея був абсолютно не цікавий. На рингу вони займалися незрозуміло чим. 12 раундів тривала ця зустріч. Могла і 20, а результат був би тим самим. Кличко передньою рукою пограв трохи... Боксу ж не було. Якщо буде продовжуватися така система трансляції по телебаченню таких боїв, то ми остаточно втратимо цю програму", - заявив Хромов.

На думку фахівця, у Кличків немає гідних суперників, які могли б їм щось протиставити.

"Брати виграють за рахунок свого досвіду, технічної підготовки. Третя рука... Розумієте, це все не бокс. Люди, які приходять на видовище, вони не отримують того, чого хочуть бачити.

Візьміть для порівняння бої в клітці. Ось там ажіотаж. Ось там бій. А у Кличка з Хеєм порнографія, яка абсолютно нецікава боксерській та глядацькій аудиторії. Те, що ми бачили у Гамбурзі - це не бокс. Бокс - це гострі атаки. Коли б'є, падає, встає, падає, встає. А тут якийсь бій з тінню. Це кіно. Навіть мультфільм швидше.

Після перемоги над Хеєм брати Клички заволоділи усіма чотирма головними поясами в суперважкій вазі ... Та навіть якби поясів було вісім, Клички від цього ніколи не стануть кращими. Це залежить від промоутера, який веде їх. І промоутер заробляє гроші - це я вам говорю. І заробляє непогані гроші. Клички - це чисто комерційний проект. Вони заробляють свої гроші особливо не напружуючись.

Поверніться на 15 років назад. Згадайте, коли боксував Майк Тайсон. Тоді було цікаво. Люди не знали результату бою.

А зараз виходить Кличко, публіка знає результат бою. Та тут навіть ставки ставити не потрібно. Бійки ж не буде. Так, тикання - тик-тик.

Я не провидець, але очевидно потрібна зміна поколінь. Коли прийдуть люди, які захочуть бути популярними і показувати видовищний бокс. Зійдуть Кличко... Розумієте, вони відпрацьовують свої дивіденди. Заробляють гроші на рекламі, на всьому на всьому. Але їм до ліхтаря, як про них думають. Але прийдуть люди, які захочуть боксувати по-нормальному. Боксувати, як гладіатори.

Чому в боях без правил біля клітки сидить стільки жінок? І всі чекають кривавих видовищ. Публіка хоче побачити такий бій, в якому хтось впаде, а хтось переможе. А коли йде кулька наліво - кулька направо, туди-сюди... Судді можуть дати перемогу, як одному, так і іншому і від цього нічого не зміниться.

Ось заробляння грошей на Кличках - це заробляння ні на чому ... Навіть Рой Джонс показав цікавіший бокс. Повинна бути інтрига. Коли не можна передбачити переможця. Коли буде інтрига, коли будуть бої не на життя, а на смерть, тоді у нас буде бокс", - вважає Хромов.

Нагадаємо, що бій Кличко-Хей завершився перемогою Володимира за очками одноголосним рішенням суддів.

Читайте також:

Шевченко: Хей бився здорово

Тренер Хея: рефері був просто огидний

Хей програв бій Кличку через травму пальця

Володимир Кличко розгромив Хея за очками (фото, відео)

Володимир Кличко: я намагався нокаутувати Хея (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: