Тренер "Зеніта" порадив Ліппі очолити збірну України

Лучано Спаллетті вважає, що Марчелло Ліппі треба погодитись на пропозицію ФФУ і очолити збірну України.

Головний тренер пітерського "Зеніту" Лучано Спаллетті висловив свою точку зору, наскільки вірогідним він бачить Марчелло Ліппі на чолі збірної України.

- Лучано, італійські ЗМІ наполегливо відправляють вашого колегу Марчелло Ліппі в збірну Україну. На ваш погляд, такий варіант можливий?
- Так, я теж багато чув про це. Думаю, таке може статися. Ліппі після ЧС-2010 залишався без діла. Робота зі збірною України, яка зіграє на Євро-2012, стане для Марчелло новим викликом і величезним стимулом.

- Керівництво Федерації футболу України ставить завдання перемогти на домашньому Євро. Ліппі здатний його вирішити, з урахуванням кадрового потенціалу збірної України?
- Ліппі зможе спокійно готуватися до турніру цілих півтора року. За цей час можна і футболістів вивчити, і командну гру вибудувати. Складно сказати, який результат здатний забезпечити Ліппі для України. Однак він в Італії, як і раніше залишається тренером номер один. І для української збірної стане серйозним козирем.

- Рік ви відпрацювали в Петербурзі. Якщо Ліппі буде радитися з вами як з фахівцем по роботі на території колишнього СРСР, яку дасте оцінку?
- Тільки позитивну! У вищому ступені! Ми з Ліппі в дружніх стосунках. Більше того, коли в пресі з'явилися публікації на цю тему, ми розмовляли. Я сказав: "Марчелло, підписуй, чого ти чекаєш?"

Читайте також:

Ліппі просить за роботу в збірній України 7 мільйонів євро

Брати Суркіси поборються за Марчелло Ліппі

Ярославський: в "Динамо" вкладав весь Радянський Союз. І де воно тепер?

Коноплянка став найкращим футболістом України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: